New York Metrosu Spider-Man Reklamlarıyla Kaplandı

Ya dostum, GTA serisinde sadece oynanış ve grafikler gelişmiş GTA: SA'daki içerik hiçbir oyunda yok, Burada yeniden koskoca bir oyun yapılıyor, önceki oyunlarından bağımsız. Soru yöneltiyormuşum, çünkü daha ne dediğini kendin de bilmiyorsun, ne yapsın firmalar her şeyi sıfırdan mı tasarlasınlar, daha önce tutmuş şeyleri kullanıyorlar. Oyunda ne eksik var diyorum, ıh mıh geveliyorsun. Mis gibi gözüküyor oyun, fragmanlarda gözüken hiçbir eksisi de yok. Oyun sektöründe üzerine koyamadan ilerleyen bir sürü oyun var ; FIFA, Far Cry, NBA, ama bunlara laf eden kimse yok. Beğenmiyorsan Arkham City oynarsın, haksız eleştri yapmamış olursun.
Ben sana önceki oyunlarından ne artısı var diyorum, sen ne eksiği var diyosun. Ih mıh diye geveleyen ben oluyorum doğru :D

Önceki oyunlardan ne eksiği var demiyorum, oyuna genel olarak bakınca ne eksisi var diyorum, neyi beğenmedin? Arkham City'i beğenmişsin belli ki bu oyunda da aynı dövüş mekaniğinin olması neden hoşuna gitmiyor mesela. Aynı dövüş mekaniğini tamamen farklı bir oyunda görmek beni mutlu ediyor açıkçası.

Önceki oyunlardan ne eksiği var demiyorum, oyuna genel olarak bakınca ne eksisi var diyorum, neyi beğenmedin? Arkham City'i beğenmişsin belli ki bu oyunda da aynı dövüş mekaniğinin olması neden hoşuna gitmiyor mesela. Aynı dövüş mekaniğini tamamen farklı bir oyunda görmek beni mutlu ediyor açıkçası.
Ya aynısını dedim yukarda, güzel savaş mekaniklerini başka oyunlarda görmek beni mutlu ediyor dedim ama Spider Man üstüne bir şey eklemiyor diye ekledim üstüne.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı