Newegg gümrük sorunu

Ek bir bilgi istiyorlar mı yoksa direkt order no verdiğim gibi mi iade ediyorlar ?
İstemiyor çoğu. Gümrüğün sıkıntı yarattığını ürünün elinize geçemeyeceğini beyan edin iade alırlar. Zaten yasal hakkınız olan iade süreniz içinde koşul veya şart olmadan iade almaları gerek.

ALICININ ISTEGI ILE BASKA GUMRUKCUYE VERILDI: Bu yazı standart herkeste çıkıyor.

YETKI BELGESI GEREKIYOR: Sms veya e-posta gelecek, gelen linkteki yetki belgesi formu imzalayıp formda belirtilen e-postaya [email protected] ' a gönderiyorsun.

Formda ödeme şekli kısmında: Free Domicile-F/D yazarsa kapıda vergi ödemiyorsun.

ayrıntılı bilgi: Import Billing Options: UPS - Canada

Gönderi takibini UPS'e Hoş Geldiniz adresinde hem yurtiçi hemde yurtdışı kısmından ikisinden de yap, bazen biri güncel diğeri güncel olmuyor.

NewEgg return bölümünde Not eligible for return yazısını görüyorum ürünün altında , desteğe başvurmam mı gerekiyor ?

ALICININ ISTEGI ILE BASKA GUMRUKCUYE VERILDI: Bu yazı standart herkeste çıkıyor.

YETKI BELGESI GEREKIYOR: Sms veya e-posta gelecek, gelen linkteki yetki belgesi formu imzalayıp formda belirtilen e-postaya [email protected] ' a gönderiyorsun.

Formda ödeme şekli kısmında: Free Domicile-F/D yazarsa kapıda vergi ödemiyorsun.

ayrıntılı bilgi: Import Billing Options: UPS - Canada

Form gelmedi bana , gelseydi gönderirdim.

Canlı destek açık olması gerekirken şuan kapalı , mecburi olarak email şeklinde yazdım.
Destek bölümüne başvurdum kutunun açık olup olmadığını söylediler bende gümrükte olduğunu söyledim henüz cevap vermediler.Umarım iade alırım.
UPS: 0850 255 00 66
Gümrük: 312 444 8 482

Yarın arayacağım fakat hangisini aramam gerekiyor ? @Uton ve ne demem gerekiyor ?
Yetki belgesi , ürün linki , ürün dekontu istediler hepsini gönderdim yalnız ürün 50 tl daha ucuzlamış bir sorun olur mu ? Kaç güne bana ulaşır ?
Ürün 2 günde ulaştı 26 ocakta falan yazmayı unutmuşum

Son düzenleme:
Canlı destek açık olması gerekirken şuan kapalı , mecburi olarak email şeklinde yazdım.
Destek bölümüne başvurdum kutunun açık olup olmadığını söylediler bende gümrükte olduğunu söyledim henüz cevap vermediler.Umarım iade alırım.

Yarın arayacağım fakat hangisini aramam gerekiyor ? @Uton ve ne demem gerekiyor ?
Yetki belgesi , ürün linki , ürün dekontu istediler hepsini gönderdim yalnız ürün 50 tl daha ucuzlamış bir sorun olur mu ? Kaç güne bana ulaşır ?
Ürün 2 günde ulaştı 26 ocakta falan yazmayı unutmuşum
Sonuç ne oldu merak ettim 😁

Geri
Yukarı