Newegg'de Garanti ve KDV Nasıl İşliyor

Xenization

Hectopat

Bu kasayı almayı düşünüyorum Türkiye garantisi var mı? Gümrükte takılma sorunu olur mu? KDV dahil fiyat 1400TL yazıyor. Ekstra para ödermiyim?

Yurtdışından gelen ürünlerin Türkiye garantisi yok. Son fiyatı öğrenmek için ödeme yerine kadar geçin. Newegg genelde ilk gözüken fiyatın üstüne kargo fiyatı ekleyebiliyor, en son ödeme yerine gelirseniz toplam ödeyeceğiz parayı öğrenebilirsiniz.

Yurtdışından gelen ürünlerin Türkiye garantisi yok. Son fiyatı öğrenmek için ödeme yerine kadar geçin. Newegg genelde ilk gözüken fiyatın üstüne kargo fiyatı ekleyebiliyor, en son ödeme yerine gelirseniz toplam ödeyeceğiz parayı öğrenebilirsiniz.
Teşekkürler burdan almak pek mantıklı değilmiş. Bu arada Cooler Master'ın Türkiye garantisi var mı? Vatan'dan almayı düşünüyorum.

Aslında ufak parçaları almak mantıksız değildi burdaki fiyattan 200-300 lira daha ucuza bulunabiliyordu, fakat kargo ücretini bi kaç ay önce iki kat arttırdılar o yüzden bi espirisi kalmadı. Kasa, monitör vs. zaten pahalıya geliyordu.

Teşekkürler burdan almak pek mantıklı değilmiş. Bu arada Cooler Master'ın Türkiye garantisi var mı? Vatan'dan almayı düşünüyorum.
Vatan'dan alınan her Cm ürününün Türkiye disty garantisi bulunmaktadır. H500M 2 haftaya stoklara gelecek.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı