Newegg'den kripto para ile yapılan alımlarda %20 iade kampanyası

Geçen forumda Amazon Germany yurt dışı satıcılı 3 adet kasa fanı alan iki arkadaşın da malı gümrükte takıldı. Hem de 50 euro bile değil bu takılma olayı başıma gelirse saçlarım beyazlar stresten o yüzden bence Inventus üzerinden 13567 TL'ye 3070 Gainward almak daha mantıklı şuan.

1 ay sonra cüzdan adresine düşüyor. Kampanya sayfasında detaylı bilgi var.

Ekran kartında sadece %20 gümrük vergisi uygulanıyordu. Şimdi %30 oldu. Fiyatına göre 850-1400 lira arası vergi farkı çıkabilir. Fakat bu süreçte Newegg kullanan birinin bilgi vermesi daha mantıklı olur.
Geçen forumda Amazon Germany yurt dışı satıcılı 3 adet kasa fanı alan iki arkadaşın da malı gümrükte takıldı. Hem de 50 euro bile değil bu takılma olayı başıma gelirse saçlarım beyazlar stresten o yüzden bence Inventus üzerinden 13567 TL'ye 3070 Gainward almak daha mantıklı şuan.
Peki ram alacağım onları yurt dışından almam durumunda bir sorun yaşar mıyım ?

Yeni kural geldi 150 Euro'yu geçince artık işlem uzuyor.

O dediğin Avrupa'da geçerli ben 4 gün önce Newegg'te Ryzen 9 5900X aldım ülkemize geldiği zaman hiçbir ücret ödemedim Yurtiçi Kargo getirdi ve dediğin kural zam kuralı %20 olan vergi %30 oldu Avrupa Birliği ülkesi olmayan ülkelerde 1500 avrodan 150 avro oldu.

Screenshot_20220518-213254.jpg

O dediğin Avrupa'da geçerli ben 4 gün önce Newegg'te Ryzen 9 5900X aldım ülkemize geldiği zaman hiçbir ücret ödemedim Yurtiçi Kargo getirdi ve dediğin kural zam kuralı %20 olan vergi %30 oldu Avrupa Birliği ülkesi olmayan ülkelerde 1500 avrodan 150 avro oldu.

Eki Görüntüle 1391928
Hangi siteden alışveriş yaptın ? Önerir misin eğer ucuza ürün bulabileceksem ?

Yeni konular

Geri
Yukarı