Newegg'den Laptop alınır mı?

Yer
Denizli
Daha fazla  
Forumda biri yurt dışından laptop alacağı herkes bu siteyi öneriyor ben de biraz araştırdım ve TR sitesinde TL ile alışveriş yapıldığını gördüm ve fiyatlar arasında 6000 TL olduğunu gördüm. Bu gerçekten güvenilir mi acaba? Mesela şurada;

Şimdi sorularıma gelelim.
Newegg'de alacağım bu laptop 14000 TL gümrük vergisi vs dahil mi yoksa hariç mi? Yanda Free shipping yazıyor
Site güvenilir mi?
Bu laptopu alınır mı?
Başka laptop önerecekseniz Monster önermeyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
15 bin TL'ye Tulpar T7 v25.1 var, yeni çıktı MSI üretimi ve MSI GP76 kasasını kullanıyor. 130 Watt RTX 3060 ekran kartına sahip, alacağın bu modelden kat kat daha iyi, şu ana kadar deneyimleyen kullanıcılardan sıcaklık konusunda da bir şikayet henüz almadım, görmedim. İlla ki Monster olmaz diyorsan o paraya daha iyisini bulabileceğini belirtmek isterim.

Vergisiz 14.000TL. Gümrük vergisi geliyor.

Emin misiniz yan tarafta Free shipping dediği için öyle demiştim.
15 bin TL'ye Tulpar T7 v25.1 var, yeni çıktı MSI üretimi ve MSI GP76 kasasını kullanıyor. 130 Watt RTX 3060 ekran kartına sahip, alacağın bu modelden kat kat daha iyi, şu ana kadar deneyimleyen kullanıcılardan sıcaklık konusunda da bir şikayet henüz almadım, görmedim.

Hayır Monster almam.

Ekran Resmi 2021-08-27 10.12.38.png

Şu nasıl?

Eki Görüntüle 1149881

Şu nasıl?

Site pek güven vermedi açıkçası bence Tulpar serilerine bakın sorunsuz bir seri ve müşteri hizmetleri çok ilgili deneyimledim, burada iki üç kişinin kötülemesi ile Monster kötü olmuyor hocam önerim, Tulpar T7 v25.1. sizle dün 2-3 kez karşılaştık :D

Kimse de çıkıp demiyor ki biri 3060 biri 3050 Ti. Ayrıca neweeg Amazon gibi güvenilir bir sitedir. Bir de Tulpar T7 V25.1 öneririm. 130W 3060 ekran kartı 11800h işlemcili bir MSI GP76'dır kendisi. Monster MSI'dan alıp markasını bastı sadece. Anakartına kadar her şey MSI.

Site pek güven vermedi açıkçası bence Tulpar serilerine bakın sorunsuz bir seri ve müşteri hizmetleri çok ilgili deneyimledim, burada iki üç kişinin kötülemesi ile Monster kötü olmuyor hocam önerim, Tulpar T7 v25.1. sizle dün 2-3 kez karşılaştık :D

Hocam başıma gelese aldırmayacağım ama başıma geldi Tulpar T5 aldım önce Wi-Fi sonra şarj almamaya başladı böylece Monster'e tövbe ettim.
Ama parçalar msi'ninse düşünebilirim.

Geri
Yukarı