Nexus 5 16gb

uploadfromtaptalk1400493683970.jpg
12,55 hatta.

1080p video kaydı ve yüksek çözünürlüklü fotoğraflar fazla olunca 12 GB hemen dolacaktır. Çektiğiniz video ve resimleri bilgisayara aktarırsanız sıkıntı yaratmayacaktır.

Arkadaşın ooo artar bile demesine kanma. O 1300 müziğin formatı ne acaba ? Vide klibi de mi izlemeyeceksin. Oyunları çok dert etme hepsi AS8 kadar büyük değil. Ancak videolar büyük yer kalıyor. 16 alırsan ileride "Neden 32 modelini almadım" dersin. Ben 32 GB G2 aldım ve kafam rahat, yer var mı acaba demeden kullanıyorum.

Kardeşim sende Lg G2 var G2 nin 16 gb ı 9 gb yer bırakıyor sana ama nexus 5 sade olduğu için 12.55 gb yer bırakıyor o yüzden G2 ile kıyaslamamak gerek ben video çekmem çekersem de bilgisayara atar silerim o yüzden pek sorun olmaz Asphalt 8 , Modern Combat 4 gibi oyunlar yüklemeyi düşünüyorum pek sorun çıkarmaz sanırım :) ama dediğin gibi G2 32 gb almayı düşündüm ben güncelleme sorunundan dolayı almayacağım. ( Güncelleme sorunu derken G3 çıktıktan sonra G2 ye android 5.0 gelmez tahminimce. Şahsen Lg'ye bu konuda güvenmiyorum Nexus 5 Lg ile Google birlikte yaptıkları için Google güncellemede sıkıntı çıkarmaz ve android 5.0 da performans artışı olabilir o yüzden benim kararım Nexus 5'te. ) Tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim.

Sarj olayinida dusunun bende fazla kurcalamazsam 1.5 gun gidiyor. Bu arada video formati mp4, muziklerin formatida .mp3 1300 muzik, 30 video klip asphalt 8, jetpack,twitter retrica vs. Vs. Ve bu kadar yer var dusun yani.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı