Neyin kafası bu ?

• Konuyu başlatan Sercan Yeşil
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 33
  • Görüntüleme 4B
Lise de kavga çıkar bu muhtemeldir. Yani hava atmıyorum yanlış anlamayın ama ben yaklaşık 2 yıldır karate yapıyorum. Zaman zaman bıraktığım için yeşil kuşaktayım şuan. Normalde kahverengi olmam lazım. Yani iyi bir şekilde kendimi savunacak olduğum halde kavgalardan kaçıyorum. Okulunuzda disiplin nasıl işliyor bilmem ama İstanbul'da kavga eden atılır dayak yiyen de 3-5 gün uzaklaştırma alır. Kavgalardan mümkün olduğunca kaçın. Döversin sorun değil. Sonra o başkalarını çağırır, başkaları başkalarını... Bu bir çözüm değil.

He ancak arkadaşın hatalı. Ne olursa olsun kendinden büyük birisine o şekilde cevap vermesi yanlış ve karşısında bir bayan var.

Ben mesela günlük hayatta çok laf sokarım. Bizim sınıfta Gizem vardı geçen sene bana soru soracağı zaman arkadaşından rica ederdi. Laf sokarım diye. :D Bu tip şeyler çok yakın arkadaşlara yapılırsa yapılır. Alınmayacağını, onunda espriyle karşılık vereceğini bildiğin kişiler olmalı. Tabi söylenen sözünde bir sınırı var.

Bugün yaşadığım bir olayı anlatıyım kısaca. Sınıfta Dil ve Anlatım dersindeyiz. Hatırlamıyorum hocaya bir şey söyledim herkes güldü. Arkadan kızın biri "Ne zaman taşınıyo lan bu" dedi bende sinirlendim ve arkamı dönüp "Seni görünce taşınmaya karar verdim" (Tam olarak buna benzer bir şey söyledim) Kızda sinirlendi tipik kezban arkası var belli :D "Ne diyon lan sen" dedi. Sonra hoca ona bağırdı. Haddini bil vs.

Gelen tenefüste kız beni kapıda beklemiş ve sınıfa gelince özür diledi benden. Bu tip şeylerin yeri ve zamanı vardır. Liseye geçtim havasına girmeyin sakın ha sakın. Arkan ne kadar sağlam olursa olsun biri gurur yapar çıkışta bıçağı bir takar istiyorsan arkanda ordu olsun yine de fark etmez. Bizim okulda silahlar bile çekildi... Oradan biliyorum. Bunlar da benden size 10. sınıfa giden biri olarak tavsiyeler.

NOT: 10. sınıfa geçince 9. sınıfta yaptığınız hareketlerin hepsi çok saçma gelecek size aynı arkadaşlarınızla aynı sınıfta olmayacağınız için üzüleceksiniz de... Neyse yine çok konuştum.

Hiç çok konuşmadın. :D Yani benim arkam yok ki. :D Araya çekilen çocuğun arkası var ben yani izledim sadece buraya yazayım dedim. Az esprili olmaya çalıştım ama gene beceremedim. Kavgayı onlar yapacak banane ya. :D Neyse ben kung fu biliyorum zaten. :)rolleyes:) Bu güne kadar hiç kullanmadım. İhtiyaç olmadı çünkü hiç kavgaya bulaşmadım. :cool:

Hiç çok konuşmadın. :D Yani benim arkam yok ki. :D Araya çekilen çocuğun arkası var ben yani izledim sadece buraya yazayım dedim. Az esprili olmaya çalıştım ama gene beceremedim. Kavgayı onlar yapacak banane ya. :D Neyse ben kung fu biliyorum zaten. :)rolleyes:) Bu güne kadar hiç kullanmadım. İhtiyaç olmadı çünkü hiç kavgaya bulaşmadım. :cool:

Ben 11'im
Şuana kadar 9-10'lar 'Abi' dediler :D
[Saygısızlık Yapan Olmadı]

O arkadaşının kafası güzelmiş :D
[Kafan güzelmiş kardeş güle güle kullan]

NOT:Arkadaşın size söyleyebilirdi.
Kızın kulağına gitmesi gerekmezdi :D

Laf atmak zorunda değil. [Döverler sizi]
[Sende kim vurduya gidersin]

- - - Güncellendi - - -

Bence bu soruyu arkadaşına sor, sen neyin kafasını yaşıyorsun diye ;)

Kafası baya güzelmiş :D

Bizim okulda hiç sorun çıkmaz nedense :) Suç arkadaşında. İnsan ol lafını bana söyleseydi tabldotların içine gömerdim.

Bizim okulda hiç sorun çıkmaz nedense :) Suç arkadaşında. İnsan ol lafını bana söyleseydi tabldotların içine gömerdim.
Kardeşim o öğrenciden öğrenciye değişiyor, önüne geleni gömemiyorsun maalesef.
Okulun reyisiymişiz gibi kelimeler kurmayalım :D

Ben de 11. sınıfım. Bir Allah'ın kulu abi demiyor bana. Ne bana ne 12'lere. Bizim okul da öyle bir şey.

Bunun dışında tabidoatlar kelimesi zaten beni benden aldı :D Diyecek bir şey bulamıyorum.
Okulunda yemekhane olan tek kişi sensin galiba.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı