Çözüldü NFS Heat "unavailable" bölümü nasıl açılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

YavuzSelim18

Picopat
Yer
Yeni yeni Python öğrenmeye başladı :D
Daha fazla  
Arkadaşlar 11 saat oynamanın sonucunda NFS Heat'de i8'i açtım. Özelleştireyim dedim ama customızatıon yeri kapalı. Unavaılable yazıyor. Nasıl açabilirim? Oyunu daha yeni yeni öğreniyorum. Şu an sadece oyunun en başında verdiği Mustang'i özelleştirebiliyorum. İ8'i hakkımla kazandım ama özelleştiremiyorum. Şimdiden teşekkürler.

Çözüm
Deluxe edition ile gelen,garajda vardı. 10 seviye olunca açıldı. Baktım youtube'da adamlar aynısı almış özelleştiriyor.
Deluxe edition ile gelen araçları ne yazık ki motoru dışında modifiye edemezsiniz. Deluxe edition araçları özel body kit ve liveryler ile geldiği için bir opsiyon sunulmamış maalesef.
Deluxe edition araçlarını ve diğer özel araçları sadece modlar ile modiye edebilirsiniz.
Aracığınız mağazadan alınmış boş i8 mi yoksa deluxe edition ile gelen, hali hazırda sizin garajınızda bulunan belirli bir seviyeye gelmenizi bekleyen i8 mi ?

Son düzenleme:
Aracığınız mağazadan alınmış boş i8 mi yoksa deluxe edition ile gelen, hali hazırda sizin garajınızda bulunan belirli bir seviyeye gelmenizi bekleyen i8 mi ?
Deluxe edition ile gelen,garajda vardı. 10 seviye olunca açıldı. Baktım youtube'da adamlar aynısı almış özelleştiriyor.

Deluxe edition ile gelen araçları ne yazık ki motoru dışında modifiye edemezsiniz. Deluxe edition araçları özel body kit ve liveryler ile geldiği için bir opsiyon sunulmamış maalesef.
Deluxe edition araçlarını ve diğer özel araçları sadece modlar ile modiye edebilirsiniz.

Çözüm
Peki bana mod önerebilir misiniz? Ve mesela mağazadan alırsam özelleştirebilir miyim?

Yeni konular

Geri
Yukarı