NFS Most Wanted 2012 Tam Ekran Sorunu

Alicem Doğan

Hectopat
Katılım
28 Kasım 2013
Mesajlar
773
Makaleler
1
Yer
Mersin
Merhaba arkadaşlar. 2 gün önce NFS Most Wanted 2012'yi satın aldım. Dün oyunu kurdum. Oyun sorunsuz kuruldu. Bir de Origin'den oyun güncellemesi vardı, onu da indirip oyunu güncelledim. Sorunum şu ki oyuna girdiğimde oyun tam ekran olarak açılmıyor. Oyunun içindeki ekran ayarlarında da ''Full screen- Windowed Mode'' gibi seçenekler olmadığı için ben de oyunu klasik yollar ile düzeltmeye çalıştım. Oyuna sağ tıklayıp Özellikler'den tam ekran şeklinde çalıştırmayı denedim. Ama olmadı. İnternette araştırma yapınca sorunun ''Alt+Enter'' kombinasyonu ile çözüldüğünü öğrendim. Oyunun içinde yaptım ama yine olmadı. Windows 8'de boş bir tuşa basarsınız bir ses çıkar ya, aynen o ses çıktı. Ne kadar basarsam basayım olmadı. Sonra bir yama olduğunu öğrendim. @Recep Baltaş abi paylaşmış. Fakat artık link ölmüş. Tıkladığımda ''Sayfa görüntülenemiyor.'' diye gözüküyor. İşletim sistemim Windows 8.1 Pro. Ekran kartım GTX 650 Ti Boost. Ekran kartımın sürücüsü de güncel. Çözümlerinizi bekliyorum.

Kısa bir süre için ekran kartım GT630 olacak. 650 TiB serviste. Aynı sorun GT630'da da devam ediyor. Ekran kartı daha kötü olduğu için daha düşük çözünürlükte oynamam lazım ki bu da tam ekran olmadığı için sanki bir internet sayfasını yana kaydırmış gibi oyun oynuyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.
 
Son düzenleyen: Moderatör:

Recep Baltaş

Technopat
Yönetici
Katılım
14 Ağustos 2010
Mesajlar
67.592
Makaleler
76
Çözümler
1.016
Yer
İstanbul
nVidia Denetim Masasından ayar yaptın mı?

[Çözüm] Monitör kenarlarında siyah boşluk | Technopat Sosyal

Bir de monitörünü gerçek çözünürlüğünde kullandığına emin misin ? Full HD monitörü 1680 x 1050 modunda kullanmıyorsun dimi ? Geçen birinin bilgisayarına bağlandım, Full HD monitörünü saçma sapan bir çözünürlükte kullanıyordu... Anlamıyorum yani bazen insanları.
 
KS
Alicem Doğan

Alicem Doğan

Hectopat
Katılım
28 Kasım 2013
Mesajlar
773
Makaleler
1
Yer
Mersin
Ben televizyon kullanıyorum HDMI ile. 1080p kullanıyorum.
 

kadirs

Hectopat
Katılım
2 Ekim 2014
Mesajlar
21
Aynı sorun arkadaşımdada oluyordu bir kere oyunu alta alınca oyunu açtığında tam ekran olmuyor
 
KS
Alicem Doğan

Alicem Doğan

Hectopat
Katılım
28 Kasım 2013
Mesajlar
773
Makaleler
1
Yer
Mersin
Sorunum çözüldü. Aslında nasıl çözüldü bilmiyorum. 1 hafta aradan sonra perşembe günü bilgisayarı açtım. Oyunu açtığımda oyun tam ekran olarak açıldı. Hiçbir ayar yapmadım. Nasıl oldu bilmiyorum. Bu arada @kadirs arkadaşım, oyunun Multiplayer'ı hala açık.
 
Yukarı