NFS MW yuvarlak şeklindeki alev simgesi nedir?

Umutyrbhx

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar oyunu görüyorsunuz zaten. Herkes hangi oyun olduğunu çok iyi biliyordur. Sorum şu: Yuvarlağa aldığım yerdeki alev var ya o ne anlama geliyor?

Ekran Görüntüsü (25).png

Yanlış hatırlamıyorsam yaptığınız modifiyeye göre o seviye yükseliyor ve polislerin peşinize takılma ihtimalini o kadar arttırıyor olması lazım.

Arkadaşlar oyunu görüyorsunuz zaten. Herkes hangi oyun olduğunu çok iyi biliyordur. Sorum şu: Yuvarlağa aldığım yerdeki alev var ya o ne anlama geliyor?

Eki Görüntüle 1624759
Polis kovalamacasında o artar. O artarsa polis kovalamacası zorluğu artar. Değişik arabalar gelir. Ne kadar modifiye yaparsanız o da o kadar düşecektir. Çünkü modifiye yaptığınız zaman sizi tanıma olasılıkları o kadar düşecektir.

Eki Görüntüle 1624759
Bu arada elinizdeki arabayı kaybetmeyin. Bütün yükseltmelerini yaparsanız Razor'ı yenersiniz. Ben bu araba ile yendim.

O aranma seviyesi. Polis kovalamacalarına girdikçe aranma seviyeniz artar. Arabanın parçalarını değiştirdiğinizde de polislerin sizi tanıması zorlaşacağı için aranma seviyeniz düşer.

Carbon’da ekipten destek almazsan son harita özellikle çok zor. 911 candır.
Nasıl destek almazsan hocam? O yarışlara illaki katılmamız lazım hocam. Eğer öyle bir şey yoksa bana söyleyin nasıl yapıldığını hocam.

Son haritanın dışında son boss yarışı da acayip zor.

Yeni konular

Geri
Yukarı