NFS unbound Steam'de 1.199,99 TL'ye çıktı

3 4 ay sonra EA Play'e gelir zaten vermeye değmez 1200 liranın yarısına 3 yıllık Game Pass Ultimate alırım EA Play ile birlikte çatır çatır yerim.

Esasında oyun kötü değil ancak Türk oyuncularda "gerçekçi olmayan oyuna oyun demem ben" mantalitesi olduğundan ve arcade kelimesini duyduklarında "o ne, yeniyor mu?" diye sorduklarından gereksiz gömülüyor.

Arcade yarış oyunları arasında en iyi iştir Need for Speed. Bu fiyatı hak edip etmeyeceği de tartışılır ben vermem şahsen.

Not: Siz sinirlenmeden söyleyeyim bu cümleyi kurarken Forza Horizon serisinin herhangi bir oyununu dahil etmiyorum, çünkü Forza Horizon tamamen arcade bir oyun değil sim-cade bir oyundur. Arcade tarafı ağır basmasına rağmen simülasyon öğeleri de barındırır içerisinde. Fakat söz konusu tamamen arcade yarış oyunlarına geldiğinde Need for Speed rakipsizdir.

Son düzenleme:
Yeni tarzlar denemesini takdir ediyorum oynayasım vardı ama bu parayı vermem.
EA Play ile 10 saat deneyebiliyoruz o şekilde oynayabilirsiniz aslında. Ben de şu an o şekilde oynuyorum oyunu ve sadece bu yeni eklenen efektler falan değil yarışların temposunu arttırmak için de epey uğraşmışlar aslında.

Forza'nın Horizon serisi ilk çıktığı günden beridir aynı oyun doğru düzgün hiçbir yenilik eklemediler bile ama kimsenin bunu eleştirdiğini görmedim şimdiye kadar.

EA Play ile 10 saat deneyebiliyoruz o şekilde oynayabilirsiniz aslında. Ben de şu an o şekilde oynuyorum oyunu ve sadece bu yeni eklenen efektler falan değil yarışların temposunu arttırmak için de epey uğraşmışlar aslında.

Forza'nın Horizon serisi ilk çıktığı günden beridir aynı oyun doğru düzgün hiçbir yenilik eklemediler bile ama kimsenin bunu eleştirdiğini görmedim şimdiye kadar.
Forza güzel oyun hoş oyun ama bende yenilik görmüyorum. Grafik yönünden çok iyi işler başarıyor, markaların kullanım haklarını da alıp ortalamanın üstünde bir oynanış sununca güzel bir oyun oluyor.

4. oyunu satın aldım ve sevdim ama 5. oyunu almadım. Çok büyük bir yenilik göremedim ve meksika temasını sevmedim.

Geri
Yukarı