NFS unbound Steam'de 1.199,99 TL'ye çıktı

beni sıkan taraf bu mesela. O kadar araba süreceğim virajlarda otomatik drift atacak 400 km/h ile gideceğim araba yoldan çıkmayacak . Hiç gerçekçi değil mekanikleri ben almazdım.
İşte senin gibi düşünenler genelde Forza Horizon oynuyor ama onda da dış modifiye seçeneği çok kısıtlı. Bu arada NFS oyunlarında otomatik drift atmıyor, belki de bende o ayar kapalıdır bilmiyorum.

İşte senin gibi düşünenler genelde Forza Horizon oynuyor ama onda da dış modifiye seçeneği çok kısıtlı. Bu arada NFS oyunlarında otomatik drift atmıyor, belki de bende o ayar kapalıdır bilmiyorum.
forza horizon oynadığım doğrudur . Ayrıca belirteyim tüm yardım sistemleri kapalı oynuyorum :) ( sürüş desteği, yol göstericisi , otomatik frenleme , geri sarma vs)

Electonics Arts'ın satış rakamı konusunda istediğini alamadığı için %40 indirime girmiş olan mobilden hallice hikaye ve grafik barındıran sözde ''60 dolarlık AAA yarış oyunu'' kendisi.

Need For Speed asla günümüz oyuncu kitlesini yakalayamıyor çünkü oyunlar 9 yaşındaki çocukların beyinsiz bir şekilde araba sürdüğü zamanlardan çoktan uzaklaştı.

Yeni konular

Geri
Yukarı