Çözüldü NFS Underground 2 "please ınsert the correct CD-ROM select ok and restart application" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

furelb

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. NFS Underground 2 yükledim. Daemon Tools Lite ile internetten indirdiğim ISO dosyasıyla kurdum. Oyun elimde mevcut korsan değil. Fakat bilgisayarım yeni olduğu için CD sürücüm yok. Oyuna crack yapmak istemiyorum. Bunun başka bir yolu var mıdır?

Çözüm
Arkadaşlar konu kapanabilir. Wincdemu programı ile CUE dosyasını açtım. Ayarlarından CD-ROM olarak seçtim. Sonra oyunu açtığımda oyun direkt açıldı. İlerleyen günlerde bunun için detaylı anlatım yapacağım.
Oyun orijinal disc ise, SafeDisc V4 DRM ile geliyor. Ve o DRM de Windows 10 da çalışmıyor. Yani crack yapmak lazım çalışması için.

GameCopyWorld'den no-DVD crack bulabilirsiniz.

IMG_20231218_021104.png

Son düzenleme:
Öncelikle merhaba. NFS Underground 2 yükledim. Daemon Tools Lite ile internetten indirdiğim ISO dosyasıyla kurdum. Oyun elimde mevcut korsan değil. Fakat bilgisayarım yeni olduğu için CD sürücüm yok. Oyuna crack yapmak istemiyorum. Bunun başka bir yolu var mıdır?
Ben orijinal oyunlarımı EA ya CD keyleri ile origin den eklemiştim. Şimdiki EA App da veya Web versiyonunda da böyle bir özelliği kaldırmadıklarını düşünüyorum. EA App a CD keyi ekleyerek oradan indirebilirsin diye düşünüyorum. Ben 5-6 yıl önce eklemiştim. Nasıl yapıldığını hatırlamıyorum ama zor değildi.

Ekleme. Aşağıdaki basamakları takip edip deneyin. Böyle yapmıştım ben de...

Go to visit ea.com/redeem.
For PC codes, click on the Redeem button. For all other platforms, click the right button below the Redeem button.
Type in your product code, then click Next.
Once you’ve redeemed your code, your game will appear in your account.

Son düzenleme:

Discord'dan ulaşabilirseniz size çalışan ISO verebilim PC'ye kurulu şu an zaten.

Cracksiz oynayamazsınız.

Geri
Yukarı