NiceHash para çekme

Çarşı74

Decapat
Merhaba NiceHash ile tek kartla mining yapiyorum. Gunde 18 TL getirisi var...
Para cekme olayini anlayamadim. Direkt banka hesabina cekebiliyor muyuz ya da binance ye aktarip oradan mi banka hesabina almamiz gerekiyor? Bir de nicehastan para cekerken bir komisyon var mı? Diger Ethermine vs. bilmiyorum NiceHash uygulamasi takip olarak cok cazip geldigi için direkt bununla başladım. Bilgilendirirseniz sevinirim...

BTC tutarınız 0.0005'e ulaştığı zaman kripto cüzdanınıza çekim yapabilirsiniz.
Eğer Coinbase hesabınız varsa komisyonsuz çekim yapabiliyorsunuz.

0,001 BTC ulaşınca binance hesabına çek, Papara hesabı açıp binanceden BTC satıp Papara'ya, oradan da banka hesabına.

ya da binance TR kayıt olup direk banka hesabına, ben şahsen TR uzantılı borsaya güvenmem. Giden %2 komisyon olsun.

...
0,001 BTC ulaşınca binance hesabına çek, Papara hesabı açıp binanceden BTC satıp Papara'ya, oradan da banka hesabına.

ya da binance TR kayıt olup direk banka hesabına, ben şahsen TR uzantılı borsaya güvenmem. Giden %2 komisyon olsun.
binance ile binance TR ayri platform mu...

Dosya Ekleri

• IMG-20210308-WA0005.jpg
    IMG-20210308-WA0005.jpg
    39,3 KB · Görüntüleme: 290
Son düzenleme:
Hocam ben Nicehash exchange kısmından BTC'yi LTC'ye çeviriyorum. 70 liralıkken falan çekilebiliyor ve komisyonu çok çok düşük. LTC'yi istediğiniz walleta atıp ordan çekebilirsiniz TL olarak.

Hocam ben Nicehash exchange kısmından BTC'yi LTC'ye çeviriyorum. 70 liralıkken falan çekilebiliyor ve komisyonu çok çok düşük. LTC'yi istediğiniz walleta atıp ordan çekebilirsiniz TL olarak.
hocam selamlar yaklaşık 200tl biriktirdim bahsettiğiniz şekilde tam olarak nasıl çekiliyor anlatırsanız çok sevinirim

Geri
Yukarı