NieR: Automata içeren Steam sepeti alınır mı?

Makaleler
2
Yer
Ankara
Steam 6_30_2023 11_35_44 PM.png

Bunlar dışında direkt Elden Ring çektim. Bunlar da alınır mı?

Fallout ve stalker alınmaz bence Atomic Heart de Game Pass'de var.
Atomic Heart Game Pass'de var fakat daha yeni DLC fragmanı yayınlandı. DLC çıkınca Game Pass'ten oynasam bile DLC için Premium Edition parası ödemem olası. Stalker ve Fallout ise en kararsız kaldıklarım. Stalker'ı şu ana kadar kimse önermedi ama 2. oyunu ön sipariş vermeyi düşünüyorken eski oyunları oynamamak sıkıntı olur mu emin değilim. Fallout ise türü sevmesem de çok övüldüğü için denemeyi düşünüyorum.

Eki Görüntüle 1842529

Bunlar dışında direkt Elden Ring çektim. Bunlar da alınır mı?
Bende Atomic heart'ı tavsiye etmiyorum bana bayık ve sıkıcı bir oyun gibi geldi biraz mekanikleride kıt onun yerine Gamepass'ten oyna bence. Onun dışında sepet çok güzel Calisto Protocol'un sorunları çözüldüyse oda mantıklıdır.

Bende Atomic heart'ı tavsiye etmiyorum bana bayık ve sıkıcı bir oyun gibi geldi biraz mekanikleride kıt onun yerine Gamepass'ten oyna bence. Onun dışında sepet çok güzel Calisto Protocol'un sorunları çözüldüyse oda mantıklıdır.
Far Cry 6 rezilliğine 57 saat gömmüş biriyim hocam. Atomic Heart ne kadar kötü olabilir ki?

Onun dışında ekstra öneriye açığım. İstek listem de altta.

Hocam Callisto Protocol Deluxe Edition'da elle tutulur bir şey var mı? Eğer varsa almayı düşünüyorum bende onu alayım.
Yeni DLC fragmanı yayınlandı ve Steam sayfası açıldı. Deluxe Edition'da ise DLC verilecek olarak gözüküyor.
High on life almalısınız bence.
Çıktığında zamlanır diye 90TL'den almıştım hocam.
Sifu çok güzeldir Lies of P'nin demosunu denedim ve baya beğendim aslında souls-like türünü seviyorsan bence alabilirsin.
Sifu, 2 kere zam alınca var olan tüm alma isteğim gitti. %80 alırsa ancak o zaman alırım. Onun dışında orada bekler. Lies of P ise çok merak etsem de daha Elden Ring'i yeni almışken almak pek mantıklı olmaz gibi.

Yeni DLC fragmanı yayınlandı ve Steam sayfası açıldı. Deluxe Edition'da ise DLC verilecek olarak gözüküyor.

Çıktığında zamlanır diye 90TL'den almıştım hocam.

Sifu, 2 kere zam alınca var olan tüm alma isteğim gitti. %80 alırsa ancak o zaman alırım. Onun dışında orada bekler. Lies of P ise çok merak etsem de daha Elden Ring'i yeni almışken almak pek mantıklı olmaz gibi.

Hocam konu dışı ama daha önce çok oyun oynamış birisiniz size sormazsam rahat edemem. Final Fantasy 7 Remake oynadınız mı? Oynadıysanız şu an fiyatı 400TL sizce alınır mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı