Çözüldü NieR:Automata™ nasıl zorluk değiştirilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

IronSmith0057

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar zorluğu yanlışlıkla kolay yaptım da normale almak istiyorum çünkü düşmanlar zorlamıyor bile. İlla ki yeni Save mi oluşturmam gerekiyor yoksa Save'imin zorluğunu değiştirebiliyor muyum?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bu oyunda zorluk sistemi nasıl? Almayı düşünüyorum ama bazıları souls like tarzı diyor, ölünce kayıtlar gidiyormuş falan. Ona göre alayım.

1. bölümde kayıt yok ama 2. bölümde kola otomatlarına benzeyen şeyler kayıt a yarıyor bir de şu an 66.50 TL normalde 133 TL bence kaçırmayın. Güzel bir oyun, bir de çözdüm zorluğun nasıl değiştirildiğini ayarlardanmış.
Arkadaşlar zorluğu yanlışlıkla kolay yaptım da normale almak istiyorum çünkü düşmanlar zorlamıyor bile. İlla ki yeni Save mi oluşturmam gerekiyor yoksa Save'imin zorluğunu değiştirebiliyor muyum?
bu oyunda zorluk sistemi nasıl? almayı düşünüyorum ama bazıları souls like tarzı diyor, ölünce kayıtlar gidiyormuş falan. ona göre alayım.

Bu oyunda zorluk sistemi nasıl? Almayı düşünüyorum ama bazıları souls like tarzı diyor, ölünce kayıtlar gidiyormuş falan. Ona göre alayım.

1. bölümde kayıt yok ama 2. bölümde kola otomatlarına benzeyen şeyler kayıt a yarıyor bir de şu an 66.50 TL normalde 133 TL bence kaçırmayın. Güzel bir oyun, bir de çözdüm zorluğun nasıl değiştirildiğini ayarlardanmış.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
seyrettiğim bir incelemede adam boss savaşında ölünce jenerik ekranı falan çıktı, adam da her şey gitti, başa dönecek şimdi dedi. öyle bir durum yok mu yani? alakası var mı bilmiyorum ama o ikinci oynanıştı sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı