Çözüldü Opera GX nasıl sıfırlanır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

WolreaG

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İzmir/Urla
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GT 730, 8 GB RAM, i5-4590
Bir ayar yaptım yanlışlıkla ve o ayarda sekmelerin üstünde faremi beklettiğimde ortada küçük ön izlemesi beliriyor bunu kapatmak istiyorum nasıl yapılıyor? Ve sola Instagram'ı koymak istiyorum onu bulamadım. Opera GX'i sıfırlamanın yolu yok mu? İlk indirilen hali gibi nasıl yapacağım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bir ayar yaptım yanlışlıkla ve o ayarda sekmelerin üstünde faremi beklettiğimde ortada küçük ön izlemesi beliriyor bunu kapatmak istiyorum nasıl yapılıyor? Ve sola Instagram'ı koymak istiyorum onu bulamadım. Opera GX'i sıfırlamanın yolu yok mu? İlk indirilen hali gibi nasıl yapacağım?
Ayarlar>Uygulamalar>Opera GX'i bul>Uygulamanın sağındaki 3 noktaya bas ve kaldır de
Sonrasında tekrardan setup dosyasını indirip kur.

Olduysa çözüm olarak işaretlersen sevinirim. @WolreaG
Ayarlar>Uygulamalar>Opera GX'i bul>Uygulamanın sağındaki 3 noktaya bas ve kaldır de
Sonrasında tekrardan setup dosyasını indirip kur.

Olduysa çözüm olarak işaretlersen sevinirim. @WolreaG

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı