Nihai performans modu FPS artışı sağlar mı?

Yani Türkiye'de bu amaçla kullanılabilir 😀

İşlemci gücünü %91 de sınırlıdır onu 100'e çekip kayıp performansı alabilirsiniz ama aynı derecede isisida artacak onu da bilmenizi isterim.

Ve hocam artıdan nihai performans dışındaki modlarda GTA 5 de droplanmalarda oldu.

Bence drop değil de ekran yırtılması olabilir onlar V-Sync veya frame limiti ekraninla esitleyip dener misin?

Yok hocam bildiğin saliselik hissedilir droplar oluyor ama nihai performansta oyunlarda bir sorun yok nihai performansın tek sıkıntısı uzun süreli oynadığım oyunlarda çok ısınıyor laptop.

Bende nihai performans ile yüksek performans arasında tek bir fark göremedim. Zaten tıkladığında yüksek performans ile tüm ayarların birebir olduğu gözüküyor. O yüzden kıyaslama yanlış bence.

Yok hocam bildiğin saliselik hissedilir droplar oluyor ama nihai performansta oyunlarda bir sorun yok nihai performansın tek sıkıntısı uzun süreli oynadığım oyunlarda çok ısınıyor laptop.

Buradan sonrası beni aşıyor. 😀

Yüksek performans ve nihai performans arasındaki farklılıkları deneme yanılma yoluyla araştırıp kendi güç modunu oluşturabilirsiniz onun dışında iyi bir soğutma ile direk nihai performansta kullanabilirsin.

Buradan sonrası beni aşıyor. 😀

Yüksek performans ve nihai performans arasındaki farklılıkları deneme yanılma yoluyla araştırıp kendi güç modunu oluşturabilirsiniz onun dışında iyi bir soğutma ile direk nihai performansta kullanabilirsin.

Peki anladım teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı