Nike 41 numara ayağa 40 numara olur mu?

Önerdiğiniz var mı?
Adidas Cloudfoam İlation Mid kullanmıştım. Boğazlı, duruşu gerçekten güzel, abartı olmayan, basketbolda daha ön planda olan bir spor ayakkabıydı. Hayatımda kullandığım en rahat ayakkabılardan birinci sırada olandır diyebilirim. Puma Escaper Mesh var şu an kullandığım. Onun da tabanı rahat kendisi güzel spor ayakkabı. Ama bu filelidir. Diğer dediğim ayakkabıyı bulman biraz zor.

Adidas cloudfoam ilation mid kullanmıştım. Boğazlı, duruşu gerçekten güzel, abartı olmayan, basketbolda daha ön planda olan bir spor ayakkabıydı. Hayatımda kullandığım en rahat ayakkabılardan birinci sırada olandır diyebilirim. Puma escaper mesh var şu an kullandığım. Onun da tabanı rahat kendisi güzel spor ayakkabı. Ama bu filelidir. Diğer dediğim ayakkabıyı bulman biraz zor.

Dediğin Adidas 1000TL o kadar paraya vermem ayakkabı açıkcası.

Gerçekten tuhaf rakamlar. Baktıklarımdan biri 1169 TL, diğeri ise 171 Euro. Ayrıca yabancı siteler bunlar. Renk skalası Türkiye'de bu kadar geniş değildi benim bildiğim kadarıyla. Gördüklerim yeni eklenen bir renk gibi geldi bana.
C-ADIAQ1362E10A09_3.jpg

Aldığım modelin rengi buydu. Başka bir sitede 295 TL'ye satılıyor. Fakat güvenli değil yazısı ile karşılaştım yani size öneremem o siteyi. Let Go'da ikinci el olarak da satılıyor.

Geri
Yukarı