Nike ayakkabı orijinallik sorgusunda uygulamaya yönlendiriyor

AusWitzh

Hectopat
Nike kendi sitesinden ayakkabı aldım ancak ayakkabı üzerinde kırışıklık yapışkan izleri falan orijinal sitesinden aldığım için çok garip geldi. QR kodu okuttuğumda ise sadece Nike uygulamasına yönlendiriyor, ürüne yönlendirmesi gerekmez mi?

Dosya Ekleri

• IMG_20240417_212723.jpg
    IMG_20240417_212723.jpg
    141,3 KB · Görüntüleme: 29
  • IMG_20240417_212639.jpg
    IMG_20240417_212639.jpg
    158,7 KB · Görüntüleme: 28
Hocam uygulamadan sonra nereye yönlendiriyor (uygulamada ayakkabıya mı vb)
Nike kendi sitesinden ayakkabı aldım ancak ayakkabı üzerinde kırışıklık yapışkan izleri falan orijinal sitesinden aldığım için çok garip geldi. QR kodu okuttuğumda ise sadece Nike uygulamasına yönlendiriyor, ürüne yönlendirmesi gerekmez mi?

Nike'ın mobil uygulamasında siparişiniz gözüküyor mu?

Ürün orijinal olsa gerek fakat iade edip tekrar alabilirsiniz. Değişim seçeneği sunuyorlarsa değiştirin. Normalde ürünler böyle gelmiyor, en azından benimkiler böyle gelmiyor.

Ürün orijinal olsa gerek fakat iade edip tekrar alabilirsiniz. Değişim seçeneği sunuyorlarsa değiştirin. Normalde ürünler böyle gelmiyor, en azından benimkiler böyle gelmiyor.
Gerçekten benim şansım yani, bende ürünlerin bu şekildedir geldiğine ikna olmaya başlamıştım, iade edeceğim öyleyse teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı