Nike.com.tr Hollanda'dan yollanan ürünün iade işlemleri zor olur mu?

Ben 4-5 ay içinde 2 kez alışveriş yaptım ve bu süreden çok daha kısa sürede elime ulaştı. Hatta kargoya verildikten 3-4 gün sonra elimdeydi 2 alışverişimde de.
Konu sahibine gelecek olursak, ben gelen ürünü denediğimde büyük geldi ve iade başlattım. Normal Türkiye'den almışım gibi seri bir şekilde işlemler tamamlandı. Yani bir sorun olmayacaktır. Rahatça alışveriş yapabilirsiniz. Ama şöyle bir şey olduğunu düşünüyorum; Hollanda'dan gelen bu ürünlerin outlet olduğunda eminliğe yakınım. Çünkü bir önceki yaz abimin yanına Hollanda'ya gittiğimde, outletteki ürünlerin TL karşılığıyla aynı fiyatlarda satıyorlar. Sadece tahmini söylüyorum, kesin bir şey yok. 2 çorap + airmax satın aldım ve sorunsuz geldiler.

Fiyatı neredeyse 1000 TL düşmüş zaten outlet ürünü sanırım. Teşekkür ederim yardımınız için.

Evet hocam işte 2 haftada gelir şu an global kargolarda yoğunluk var. Gümrük için özel kanal var zaten.

Teşekkür ederim.

Ürünün gümrüğe takılmaz çünkü orada yazan fiyat gümrük vergisi dahil edilmiş fiyatı. Nike'dan çok alışveriş yaptım bir sorun yaşamadım önemli olan 150 euro bariyerini geçmemeniz zaten alacağınız ürün 100 euro civarı ediyor. İadesi de çok kolay. 60 gün iade süresi veriyor size. Anlaşmalı olduğu firmaya bırakıyorsunuz. En son ayakkabı alığımda Adana'ya 1 haftada teslim etmişlerdi.

Ben yıllar önce vermiştim ama yurt dışı olduğunu bilmeyerek vermiştim, bu ürünü Türkiye'de çok aradım ama bulamadım. Teşekkür ederim yardım için.

Ürünün gümrüğe takılmaz çünkü orada yazan fiyat gümrük vergisi dahil edilmiş fiyatı. Nike'dan çok alışveriş yaptım bir sorun yaşamadım önemli olan 150 euro bariyerini geçmemeniz zaten alacağınız ürün 100 euro civarı ediyor. İadesi de çok kolay. 60 gün iade süresi veriyor size. Anlaşmalı olduğu firmaya bırakıyorsunuz. En son ayakkabı alığımda Adana'ya 1 haftada teslim etmişlerdi.
alıcağım ürünler 170 euro civarı yapıyor sıkıntı olurmu yada ayrı ayrı sipariş geçsem yinede 150 euro şartı uygulanır mı?

Yaş problem değilde "Nike Siparişimin Gümrükten Geçmesi Gerekiyor mu? | Nike Yardım" günde birden fazla ürün için 150 euro sınırı koyulduğu belirtilmiş.
150 Euro üzeri bir sürü sipariş verdim hiç sıkıntı çıkmadı şu ana kadar.

alıcağım ürünler 170 euro civarı yapıyor sıkıntı olurmu yada ayrı ayrı sipariş geçsem yinede 150 euro şartı uygulanır mı?
Ayrı ayrı yap garanti olsun dersen o zaman o sınırda tutulmuyor farklı günlerde sipariş verirsen.

Yeni konular

Geri
Yukarı