Giyim Nike ödeme sorunu

Kodu yazdığınız zaman direk ürünü alabiliyor musunuz?

Çünkü indirim kodu ise KK bilgisi ister

Birde alıcanız ürün yurt dışı mağazamı

Kodu yazdığınız zaman direk ürünü alabiliyor musunuz?
Ben kodu yazdığım zaman alabileceğimi düşünüyordum taki kredi kartı isteyince olaylar karıştı bu yüzden ürünü alamıyorum.

Birde alıcanız ürün yurt dışı mağazamı
Evet nike.com dan alıcaktım .

Evet istedi istemez sandım ama google play kodu kullanamıyorum .

Ben kafayı yicem ya parayı kullanamıyorum boşa gidecek off .
Google Pay hesabınıza kredi kartı ya da banka kartı tanımlayıp ödeme yapmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz;

1) İlk olarak, Google Play'de Google Pay uygulamasını açın.
2) Birden fazla Google Pay hesabınız varsa değişiklik yapmak için hesapları düzenleyin.
3) Google Pay uygulamasında, sağ üst köşedeki profil fotoğrafınıza veya baş harflerinize dokunun.
4) Banka kartı veya kredi kartı eklemek istediğiniz hesaba dokunun.
5) Alttan yukarı kaydırın.
6) Kart Ekle'ye ve ardından Banka veya Kredi Kartı'na dokunun.
7) Kart bilgilerini eklemek veya bilgileri kendiniz girmek için kamerayı kullanın.
8) Ödeme yönteminizi doğrulamanız istenecektir. Ödeme yönteminiz ne olacaksa ilgili seçeneği seçin ve ilerleyin.
9) Telefonunuza gelecek doğrulama kodunu doğru bir şekilde girin. İşlem tamam!

Google Pay uygulamasını telefonunuza kurmak için öncelikle Android bir telefona sahip olup olmadığınızı kontrol etmeniz gerekiyor. Şartları sağladığınızdan eminseniz ve Google ayarlarında NFC desteğinin olup olmadığını kontrol ettiyseniz, telefonunuza Google Pay’i indirmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz;

1) Google Play uygulamasına girin.
2) Google Pay uygulamasının olup olmadığını kontrol edin. Eğer yoksa Google Play’dan indirin ve kartlar kısmına kredi ya da banka kartı ekleyin.
3) Uygulamayı ilk kez kullanacaksanız ‘’Başlayın’’ a tıklayın ve ardından kartınızı eklemek için bir ödeme yöntemi seçerek bilgilerinizi girin.
4) Google kısa süre içerisinde size ulaşacaktır. Tercihinize göre SMS veya e-posta kimlik doğrulaması ile kodu alabilirsiniz.
5) Doğrulamayı yaptıysanız ödeme yöntemlerini herhangi bir Google Pay ödemesi alan sitede ya da mağazada deneyebilirsiniz…
Bonus: Google Pay ile ödeme alma ve kişiden kişiye para transferi işlemleri şu an için sadece Amerika’da desteklenmektedir.

Google Pay hesabınıza kredi kartı ya da banka kartı tanımlayıp ödeme yapmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz;

1) İlk olarak, Google Play'de Google Pay uygulamasını açın.
2) Birden fazla Google Pay hesabınız varsa değişiklik yapmak için hesapları düzenleyin.
3) Google Pay uygulamasında, sağ üst köşedeki profil fotoğrafınıza veya baş harflerinize dokunun.
4) Banka kartı veya kredi kartı eklemek istediğiniz hesaba dokunun.
5) Alttan yukarı kaydırın.
6) Kart Ekle'ye ve ardından Banka veya Kredi Kartı'na dokunun.
7) Kart bilgilerini eklemek veya bilgileri kendiniz girmek için kamerayı kullanın.
8) Ödeme yönteminizi doğrulamanız istenecektir. Ödeme yönteminiz ne olacaksa ilgili seçeneği seçin ve ilerleyin.
9) Telefonunuza gelecek doğrulama kodunu doğru bir şekilde girin. İşlem tamam!

Google Pay uygulamasını telefonunuza kurmak için öncelikle Android bir telefona sahip olup olmadığınızı kontrol etmeniz gerekiyor. Şartları sağladığınızdan eminseniz ve Google ayarlarında NFC desteğinin olup olmadığını kontrol ettiyseniz, telefonunuza Google Pay’i indirmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz;

1) Google Play uygulamasına girin.
2) Google Pay uygulamasının olup olmadığını kontrol edin. Eğer yoksa Google Play’dan indirin ve kartlar kısmına kredi ya da banka kartı ekleyin.
3) Uygulamayı ilk kez kullanacaksanız ‘’Başlayın’’ a tıklayın ve ardından kartınızı eklemek için bir ödeme yöntemi seçerek bilgilerinizi girin.
4) Google kısa süre içerisinde size ulaşacaktır. Tercihinize göre SMS veya e-posta kimlik doğrulaması ile kodu alabilirsiniz.
5) Doğrulamayı yaptıysanız ödeme yöntemlerini herhangi bir Google Pay ödemesi alan sitede ya da mağazada deneyebilirsiniz…
Bonus: Google Pay ile ödeme alma ve kişiden kişiye para transferi işlemleri şu an için sadece Amerika’da desteklenmektedir.
Hocam ben kartı kaldıramıyorum google pay sitesinden nedense.

Google play kredi kartı kaldırma, durumunda yeni ödeme istenebilmektedir. Öncelikle yapılması gereken google play‘e girilir. Daha sonra üst tarafında bulunan ödeme yöntemleri tıklanır. Devamında oraya eklediğiniz kredi kartı çıkacaktır. Bu kredi kartını ya da başka bir kartı yan tarafında bulunan kaldır ‘a basıp ve devamında ekrana gelecek olan kaldır’a tekrar basıp google play kredi kartı kaldırma işlemini gerçekleştirmiş olursunuz. Google hizmetlerinden yararlanmaya devam etmek istiyorsanız yerine farklı bir kart eklemek zorunda kalırsınız. Eğer devam etmek istemiyorsanız aboneliğinizi iptal etmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Ayrıca google play mağazalarından kaldırılan kredi kartı sonrasında aynı işlemin telefondan da yapılması gerekmektedir.

Ben kafayı yiyeceğim ya parayı kullanamıyorum boşa gidecek off.

Hocam ben kartı kaldıramıyorum Google Pay sitesinden nedense.

Vallahi hocam bu yazıklarım olmuyorsa ya sitenin müsteri hizmetleri ile ya da Google Play müşteri hizmetleri ile iletişime geçin

Geri
Yukarı