Giyim Nike ödeme sorunu

darkbabba

Decapat
Merhaba Nike'dan ayakkabı alacağım ödeme şekli ise Google Pay ama nedense benden kredi kartı istedi ama ben ödemeyi Google Play kartı ile ödemek istiyorum. Şimdi ben kartı girersem parayı karttan mi cekecek yoksa Google Play kodu ile mi?

Google Play üzerinden kredi kartından çekicek.. Google Play a kayıt alıcak numarayı sonraki alışverişlerinde tek tık ile çekim yapabiliceksiniz

Google Play üzerinden kredi kartından çekicek.. Google Play a kayıt alıcak numarayı sonraki alışverişlerinde tek tık ile çekim yapabiliceksiniz
Hocam peki ne yapmalıyım şimdi ben kart ile ödemek istemiyorum.

Hocam cevap verirseniz sevinirim şu an bekliyorum cevabınızı.

Son düzenleme:
Hocam peki ne yapmalıyım şimdi ben kart ile ödemek istemiyorum.

Hocam cevap verirseniz sevinirim şu an bekliyorum cevabınızı.

Google Play'dan uygulama ile giriş yapmayın veya internet sitesinden giriş yapın 2 ci part uygulama kullanmayın

Bir ödeme yöntemini kaldırmak için:
  1. Google Play Store uygulamasını açın.
  2. Menü > Ödeme Yöntemleri'ne dokunun.
  3. Kaldırmak istediğiniz ödeme yöntemini seçin.
  4. Sağ üstteki "Diğer" düğmesine dokunun ve "Ödeme Yöntemini Kaldır"ı seçin.

Bir ödeme yöntemini kaldırmak için:
  1. Google Play Store uygulamasını açın.
  2. Menü > Ödeme Yöntemleri'ne dokunun.
  3. Kaldırmak istediğiniz ödeme yöntemini seçin.
  4. Sağ üstteki "Diğer" düğmesine dokunun ve "Ödeme Yöntemini Kaldır"ı seçin.

Hocam ödeme yöntemleri Google Play de gözüküyor ama nedense pay. Google de gözükmüyor o yüzden silemiyorum kart bilgilerini.

Mevcut Google hesabından çıkış yapıp almak istediğin ürünün ödeme yöntemine geldiğin zaman ödeme şeklini belirleyin öyle hesabını giriş yaparsan belki sorunu çözersin

Çünkü senden bir daha e posta isteyecek
Hocam kb 2dk bekleticem.

Mevcut Google hesabından çıkış yapıp almak istediğin ürünün ödeme yöntemine geldiğin zaman ödeme şeklini belirleyin öyle hesabını giriş yaparsan belki sorunu çözersin

Hocam buradan nedense anlatamıyorum biraz sürebilir yazmam.

Bakın hocam ben almak istediğim ürünü google pay ile almak istiyordum ama googlepay'i google kodu sanıyordum sadece kodu girip ürünü alacaktım ama bende kredi kartı istedi girdim ama şimdide silemiyorum pay.google sitesinde ödeme yöntemleri yok ama nedense ürün almak istediğim zaman kartı gösteriyor .

Son düzenleme:
Hocam kb 2dk bekleticem.

Hocam buradan nedense anlatamıyorum biraz sürebilir yazmam.

Bakın hocam ben almak istediğim ürünü google pay ile almak istiyordum ama googlepay'i google kodu sanıyordum sadece kodu girip ürünü alacaktım ama bende kredi kartı istedi girdim ama şimdide silemiyorum pay.google sitesinde ödeme yöntemleri yok ama nedense ürün almak istediğim zaman kartı gösteriyor .
Kod indirim kodu gibi bir şey olmasın ona baktınız mı yoksa tl kodu mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı