Nikon yada Canon 1080p video kaydı yapabilen SLR

Nikon makinelerde oldukça güzel işler çıkartıyor. 3100 modelini bir amatör olarak kullandım. Benim açımdan başlangıç seviyesi için ideal. Zaten 3200 de devam niteliğinde diyebiliriz. Nikon, Canon gibi markaların kalitesini söylemeye gerek yok. Burada dikkat edilmesi gereken ihtiyacın ne olduğu. Burada buna siz karar vereceksiniz. 3 ay önce 600D ile makine alma maceramız 4 farklı modeller sonuncunda 60D ile sonuçlandı. Dediğim gibi siz neye ihtiyaç duyuyorsanız onu alacaksınız. Lenslerin makineler üstündeki büyük etkisini unutmayın.

Birazda para kazanmak anlamda fotoğraf çekmeyi düşünüyorum.Çevremde ki insanlara fotoğraf çekip Nikonun D3200 modeliyle akıllı telefonlara çektiğim resimleri gönderebilmem beni aşırı derecede Nikon D3200 e yönlendirdi.

Garantiye dikkat etmeni tavsiye ederim ben de aldığın yer düzgün olmalı, ucuz fiyatın çekimine kapılıp garantisiz bir kamera ile sıkıntı çekmen hoş olmaz. Çektiğin video ve fotoğrafları paylaşabilirsen memnun olurum.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı