Elektronik NINJUTSO Origin One X 500 TL

Arkadaşlar alınca eğer sıkıntı çıkarsa garantiye gönderilir mi? Almak mantıklı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merak ettim ama bu duruma nasıl geldiniz :D ayda bir mouse mu değiştiriyordun?

Hayır ama ilk defa doğru düzgün bütçe ile mouse almıştım bu da aileme çok geldi (300 TL'ye Rival 3 almıştım) normalde 50 TL'lik Logitech'lerle hytechler falan kullanırdım normalde almayacaktıklardı zaten kuzenimin olan fareyi (Trust GXT 160X diğer kuzenimin PC'nin yanında gelen hediyeymiş sonra bu kuzenime verdi o şekilde onun eline geçti) bana verip onunla oyun oynadığım için ailem her halde gücende ve onları istemeden ikna ettim.

Riskte atmaya değmez, zaten fabrika maliyetinden daha düşük bir fiyat. 27 dolara bu fare fabrikada üretiliyor mu şüpheli.
Not: Orijinal fiyatı 79.99$

Baska farelerde var. Mesela ;
PWNAGE Ultra Custom Ergo Ultralight Wireless Gaming Mouse - Siyah pw02 1200 tlden 500 tl ye düşmüş.
Delux M800db-rgb-2.4g Kablosuz 700 tl den 500 tl ye düşmüş.
Pulsar xlite 1200 tl den 500 tl ye düşmüş ve 2 rengi var,siyah-beyaz.
Pulsar xlite wireless de 2000 tlden 1300 tl ye düşmüş.

Ben ergo sevmediğim için (bende razer deathadder v2 var ve alışamadım) ve kablosuz fare baktığım için delux u almayı düşünüyorum

Ayrıca creatıve marka kulaklıkda 550 tl den 300 tl ye düşmüş.

Satıcı iade kabul etmiyor. Büyük ihtimal sıkıntılı bir ürün, elinizde kalabilir.
"15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın." yazıyor sayfada.
1665429875816.png

Ben bu mouse u kimseye tavsiye etmem. Zaten elde kaldıgı için düşük fiyata satıyorlar. 500 cok uygun ama gerçekten hiç olumlu inceleme yok bununla ilgili.

Bu ürün biraz sıkıntılı ama fiyatı bedava yani.

Kendi sitesinde yine pahalı alsammı arada kaldım :D

Geri
Yukarı