Nintendo 2DS hala alınır mı?

Enes Mahir

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar uzun bir zamandır Nintendo 2DS almayı düşünüyorum ama aklımda sorular var. Mesela bu konsol hala alınır mı? Nasıl kırılır kırılınca sorun oluşur mu? Bölge olarak Türkiye mi seçilmeli? Konsolu kırma olayı zor mu? Nintendo 3DS oyunlarının hepsini açarm mı? Mesela Pokemon moon, Pokemon X.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum eğer koleksiyoncuysan ve kullanmak istiyorsan alabilirsin ama çok mantıklı değil sana tavsiyem telefonuna emulator kurup oynaman ya da herhangi bir platforma ama almak istiyorsan alabililirsin.

Merhabalar uzun bir zamandır Nintendo 2DS almayı düşünüyorum ama aklımda sorular var. Mesela bu konsol hala alınır mı? Nasıl kırılır kırılınca sorun oluşur mu? Bölge olarak Türkiye mi seçilmeli? Konsolu kırma olayı zor mu? Nintendo 3DS oyunlarının hepsini açarm mı? Mesela Pokemon moon, Pokemon X.

Hocam korkmadan alabilirsiniz bende var gayet memnunum ama Türkiye'de yaşıyorsanız flash kart tavsiye ederim.

Emülatörleri çok rahat çalışıyor(Performans anlamında). Bence alınmaz. Tabii 2 ekranlı olduğu için biraz zorlanabilirsin ama yine de zevkli.

Sorularınızın cevabı;
-Nintendo 3DS/2DS kırmak diğer konsollara nazaran daha kolay.
-Bölgeyi Türkiye yapmayın, Birleşik Krallık falan yapın ki EShop'ta oyunları görebilin. Ama zaten kırdıracağınız için EShop çok önemli olmamalı.
-Bildiğim kadarıyla 2DS konsolu 3DS oyunlarının hepsini açabiliyor.

2DS zaten 3DS ama bir olay yoktu onu unuttum. Yani 3DS oyunlarını açacaktır.

Adı üstünde işte 3DS 3 boyutlu olarak oynayabiliyorsun 2DS'te öyle bir özellik yok. Ve 3DS'ler 2DS'te eğer kasetse takılmaz 3DS'lerde bir çıkıntı oluyor o sığmıyor 2DS'lere

Yeni konular

Geri
Yukarı