Nintendo E3 2021 etkinliği için 3 saatten az bir süre kaldı!

Acayip sinirlendim. Bayağı da gaza gelmiştim oysaki Switch Pro olayına :(

Metroid Dread harbiden iyiydi. Switch alırsam yanına atacağım kesinlikle.

BOTW PC versiyonu gelir umarım.
Hocam imkansızı ummuşsunuz.
BOTW2'nin gameplay karışık tanıtımı sunumu ilginçleştiren düşük sayıda olaylardan biriydi. İlk oyunu 120 saat üstü oynamış ve bütün ek paketleri bitirmiş, shrine'ları keşfedip çözmüş biri olarak bu beni oldukça heyecanlandırdı.
Gelecek yeni oyunları, duyurulacak yeni oyunları çok merak ediyorum.

Switch Pro çıkarsa harika olur. El konsolu ile 4K oyun desteği sunmaları harika. Ekran OLED 720p olacakmış sızdırılanlara göre. Keşke 1080p olsa.

Oyun desteği artsa iyi olur. Donanımın da bayağı artması gerekecek. RDR 2 eklenecek donanım gelse efsane olmaz mı? Gerçekten en merak ettiğim konsol.
Hocam başka bir zaman da tanıtılabilir. Umudunuzu kaybetmeyin.
Not: Büyük ihtimalle Zelda'nın çıkışına yakın bir tarihte tanıtılacaktır ve oyun ile satışlarını artırmaya çalışacaklardır.

Son düzenleme:
Hocam başka bir zaman da tanıtılabilir. Umudunuzu kaybetmeyin.
Not: Büyük ihtimalle Zelda'nın çıkışına yakın bir tarihte tanıtılacaktır ve oyun ile satışlarını artırmaya çalışacaklardır.

Bence artık tanıtmak pek mantıklı olmaz. Zelda için 2022 dendi. Zaten 2024 de yeni Nintendo konsolu gelecek. Mantıken direk Switch 2'yi yapsalar daha karlı olurlar. Yeni Zelda'nın Switch de nasıl çalışacağını kimse bilmiyor. Çok büyük optimize yapıyor olmalı Nintendo. El modunda 480p ye bile düşebilir bu grafiklerle.

Bence artık tanıtmak pek mantıklı olmaz. Zelda için 2022 dendi. Zaten 2024 de yeni Nintendo konsolu gelecek. Mantıken direk Switch 2'yi yapsalar daha karlı olurlar. Yeni Zelda'nın Switch de nasıl çalışacağını kimse bilmiyor. Çok büyük optimize yapıyor olmalı Nintendo. El modunda 480p ye bile düşebilir bu grafiklerle.
Aslında ilk oyunun grafikleri ile arasında müthiş bir fark göremedim. İyi bir optimizasyonla (biliyoruz ki nintendo bunu ilk BOTW'de yaptı) halledilemeyecek bir iş gibi gözükmüyor şahsen. Şu an TLOU2 PS4'te dahi çalışıyor öyle düşünün.

Yeni konular

Geri
Yukarı