Nintendo Oyunlarının Çocuk Oyunu Olarak Görülmesi

Ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında? Şahsen biraz kültürsüzlük olduğunu düşünüyorum. Ben Switch sahibi olduğumda başka hiçbir platformda olmayan deneyimleri elde ettim ve Nintendo'nun boş bir firma olmadığını anladım. Fire emblem: Three houses, Legend of Zelda: Breath of the wild gibi güzel oyunlara ev sahipliği yapıyor benim gözümde.

Hocam bizim hakkımızda.
Xbox berbattır.
Laptop alınmaz masaüstü olacak.
PS'den başka konsol yoktur.
LoL en iyi oyundur.
Animeler 5 yaş içindir.
Böyle durumlar var.
Herkesin zevki kendine biri laf ediyorsa da takmayın yaşı ilerleyince anlar.

Bana PUBG falan daha çocuk oyunu gibi geliyor şahsen Zelda'ya vs. göre. 5 yaşındaki çocuklar PUBG oynuyor ama asıl görüşüm çocuk oyunu gibiymiş değilmiş önemli değil zevk alıyorsan, eğleniyorsan olay bitmiştir. 🙂

Kimse kusura bakmasın Nintendo oyunları çocuk oyunuysa Sony oyunları "cenin" oyunudur. Siz (bazılarınız) oyunları grafiklerinin gerçekçiliğine göre değerlendiriyorsunuz, Grafikler gerçekçiyse bu oyun daha zor, daha çok zeka gerektiriyor; gerçekçi değilse 5 yaşındaki çocuğun zekasına hitap ediyordur, bebe oyunudur. Oysa durum büyük oranda tam tersi oluyor.

Her iki seriden de bir çok oyun oynamış biri olarak Zeldanın God of Wara kıyasla çok daha zor olduğunu söyleyebilirim.

Grafiklerin gerçekçiliğine takılmak yerine oynadığınız oyundan zevk almaya bakın.

Geri
Yukarı