Nintendo Switch OLED mi daha mantıklı yoksa V2 mi?

Berkim

Centipat
Daha fazla  
Yazın çalışıp Switch alacağım 15.000 TL bütçem var bir tane Switch alıp yanına birkaç tane oyun almak istiyorum OLED'ya da V2 ama soyliyelim yurt dışı alacağım internet sitelerinden yani mesela Switch + 5 oyun falan alabilirim ama V2 mi oledmi karar veremedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çoğunlukla Tv'de / Monitörde kullanacaksanız V2 alabilirsiniz. Elde daha çok oynayacaksanız ve fiyat farkı fazla değilse Oled daha iyi olur. Fakat şunu unutmayın, iki cihazın da işlemcisi, ekran kartı, rami aynı. Güç olarak hiçbir farkları yok.

yeni nintendo modelinin duyurulmasını bekleyin bence. Switch'ler ömrünü doldurmaya başladı, yakında çıkış yapması beklenen yepyeni donanımlı cihazı beklemeye değer

Çoğunlukla Tv'de / Monitörde kullanacaksanız V2 alabilirsiniz. Elde daha çok oynayacaksanız ve fiyat farkı fazla değilse Oled daha iyi olur. Fakat şunu unutmayın, iki cihazın da işlemcisi, ekran kartı, rami aynı. Güç olarak hiçbir farkları yok.
Ama drift sorunları falan nasıl oluyor

yeni nintendo modelinin duyurulmasını bekleyin bence. Switch'ler ömrünü doldurmaya başladı, yakında çıkış yapması beklenen yepyeni donanımlı cihazı beklemeye değer
Bilmiyorumki switch çok seviyorum ve istiyorum yeni cikicak cihaz pahalı olursa alamamki

Switch oyunlarına 1700₺ verecekseniz alın. Bence yeni Nintendo modelini bekleyin veya ucuz bir 3DS alın.
Switchi ister online ister arkinla yan yana oyna ve bende ds lite var 3 ds bana gelmez bence switch 2020 den beri istiyom ve yeni modelin çıkmasına 1 seneden fazla var

Yeni konular

Geri
Yukarı