Nintendo Switch vs PS4

Smuya

Hectopat
Makaleler
7
Benim eski konularımı görenler Nintendo konsollarına ne kadar meraklı olduğumu biliyordur fakat artık sabit ve her geçen gün pahalı olan çünkü dolar üzerinden satılan Switch oyunları canımı sıkmaya başladı evet bizde severiz mario oyunlarını, Zelda oyunlarını fakat 1500TL ödeyecek kadar ben sevmiyorum örnek olarak PS4 sistemi üzerinden Bloodborne oyununu 100TL'ye veya Dark Souls 2'yi 300TL fiyata almak bana daha mantıklı geliyor sizce hangisini almalıyım Switch aleti bende var PS4 üzerinde kararımı verirsem elimde olan 3000TL'nin üzerine konsolun satış fiyatını ekleyip param yeterse belki PS4 Pro veya 2.el PS5 sistemide alabilirim sonuçta Switch'ler yakın zamanda zam yedi ve benim konsolumun yanında dolu dolu oyunlar var.

Bloodborne PC'ye çıkacak diyorlar. Güzel bir bilgisayar ile Switch oyunları çok güzel oynarsın. Ben bile kötü sistemimde çok güzel oynuyorum.

Bloodborne PC platformuna çıksa gene de 300TL'den aşağı olmaz PS4 fiyatı 100TL. Switchtende sıkılmaya başlamıştım zaten.
Souls oyunları için alacaksan ve exclusive için alacaksan ps4 slim gayet işini görür. Maddi imkanın daha iyi olduğu zaman da satar ps5 alırsın. Ne alıp almamak tamamen senin bütçene bağlı.

Souls oyunları için alacaksan ve exclusive için alacaksan PS4 Slim gayet işini görür. Maddi imkanın daha iyi olduğu zaman da satar PS5 alırsın. Ne alıp almamak tamamen senin bütçene bağlı.

Souls ve exclusiveler için alacağım evet özellikle soulslar bilgisayarım iyi bir güçte fakat onu TV'ye bağlayıp koltuğa uzanarak oynamak bambaşka bir şey.

Souls ve exclusiveler için alacağım evet özellikle soulslar bilgisayarım iyi bir güçte fakat onu TV'ye bağlayıp koltuğa uzanarak oynamak bambaşka bir şey.
Kesinlikle, bloodborne gibi atmosferi mükemmel olan bir oyunu keyfini çıkara çıkara oynamak, o oyunun hakkını anca öyle verir.

Kesinlikle, Bloodborne gibi atmosferi mükemmel olan bir oyunu keyfini çıkara çıkara oynamak, o oyunun hakkını anca öyle verir.

Ailemi ikna ettim bir yandan da Nintendo Switch konsolunu satışa koydum eğer ki Switch belirtilen tarihten önce satılırsa PS4 Pro belirtilen tarihten sonra hala satılmamış olursa ilandan kaldırıp PS4 Slim alacağım daha doğrusu ailem alacak Ramazan Bayramı hediyesi olarak sanırım 29 gün kaldı 23.03.2023 tarihi itibarıyla.

Ailemi ikna ettim bir yandan da Nintendo Switch konsolunu satışa koydum eğer ki Switch belirtilen tarihten önce satılırsa PS4 Pro belirtilen tarihten sonra hala satılmamış olursa ilandan kaldırıp PS4 Slim alacağım daha doğrusu ailem alacak Ramazan Bayramı hediyesi olarak sanırım 29 gün kaldı 23.03.2023 tarihi itibarıyla.
Haydi hayırlısı o zaman.

Geri
Yukarı