Nintendo Switch vs Xbox Series S

Siz Switch alın.

Evet bayağı istiyorum anlıycağınız üzere ama 1 kere para vereceğim için bayağı araştırıyorum aslında 1 tarafta Game Pass 120 FPS yeni nesil oyunlar bir tarafta taşınabilirlik çok iyi exculusive oyunlar ve PC'de olduğu gibi fazlasıyla indie oyun Switch 3-4 yıl daha aktif kullanılacak zaten çıkacak bayağı oyun var ama Series S de muhtemel 3-4 yıl kullanılır karar vermek zor.

Dostum Switch çok Amerikan işi, Türkiye gibi bir yerde almak çok zor ve mantıksız bence. Switch'e gelene kadar PC + konsol + çevre ekipmanları o bu düzecen de ondan sonra hala yetmiyorsa Switch alacan bence. Sadece Switch'le takılan bir sürü insan da vardır ama ben Xbox Series S ve PC kullanıyorum memnunum aga. Bir oyuna 500 lira para veremem verebilecek olsam da vermem. Bu zamana kadar aldığım en pahalı oyun Red Dead Redemption 2 ki onu da indirimle 140 TL'ye aldım Epic Games'ten. Ha bak yıllar sonra çok heves ettim gittim PSP 3004 aldım. Kullanmıyorum bile, tozlu raflarda duracak ya da satacağım bir noktada.

Dostum Switch çok Amerikan işi, Türkiye gibi bir yerde almak çok zor ve mantıksız bence. Switch'e gelene kadar PC + konsol + çevre ekipmanları o bu düzecen de ondan sonra hala yetmiyorsa Switch alacan bence. Sadece Switch'le takılan bir sürü insan da vardır ama ben Xbox Series S ve PC kullanıyorum memnunum aga. Bir oyuna 500 lira para veremem verebilecek olsam da vermem. Bu zamana kadar aldığım en pahalı oyun Red Dead Redemption 2 ki onu da indirimle 140 TL'ye aldım Epic Games'ten. Ha bak yıllar sonra çok heves ettim gittim PSP 3004 aldım. Kullanmıyorum bile, tozlu raflarda duracak ya da satacağım bir noktada.

Hocam ben PS kullanıcısı olarak Switch oyunlarını uygun bulmaya başladım zam geldi bağımsız oyunlar bile 200 lira PS'de bir oyun alıyorum 400-500 TL fiyatlar çöp PS'de sözde TR'ye destek D.

2022 sonuna doğru Switch veya Series S almak istiyorum. PS4 konsolum ömrünü yitirir diye lanet fiyatlara alışkınım. O yüzden oyunlara 400- 500 TL vermek koymuyor. Sizce alınır mı? Bütçem 4.5 k. Açıkçası Switch OLED çıktığı için bence Switch V2 Max 4 k olur iki konsolda iyi ama ben bir tık daha Switch taraftarıyım. Lütfen sadece sorumu cevaplayın. Şimdi al alma oyunlar pahalı demeyin. Sadece hangi cihaz cevabını verin. Bir de 2022 sonunda almak geç olur mu?

Ben konsol alacak insanlara şunu öneriyorum istersen Switch al istersen Series S al siz hangi oyunları oynamak istiyorsanız hangi oyunlar hoşunuza gidiyorsa o cihazı almanızı tavsiye ediyorum
Nintendo Mario ve Zelda oyunları ile anılıyor başka da özel oyunu var mı bilmiyorum.
Xbox'da Halo var Forza var diye biliyorum.
PS5'de bir dünya var onlarda artık yavaş yavaş PC'ye çıkıyor.

Hangi oyunları seviyorsanız o konsol sizin için en uygun konsoldur.

Ben konsol alacak insanlara şunu öneriyorum istersen Switch al istersen Series S al siz hangi oyunları oynamak istiyorsanız hangi oyunlar hoşunuza gidiyorsa o cihazı almanızı tavsiye ediyorum.
Nintendo mario ve Zelda oyunları ile anılıyor başka da özel oyunu var mı bilmiyorum.
Xbox'da Halo var Forza var diye biliyorum.
PS5'de bir dünya var onlarda artık yavaş yavaş PC'ye çıkıyor.

Hangi oyunları seviyorsanız o konsol sizin için en uygun konsoldur.

Hocam ben Switch'i fazla indie oyun olduğu için Zelda, Mario, Metroid Dread Smash Bros falan için istiyorum Xbox Series S'i ise çoğu oyunda 60 FPS veya 120 FPS ve Game Pass için istiyorum ama 2022 sonunda yüksek ihtimal Switch Max 4.5 K olur ama Series S 5K'yı geçebilir. O yüzden kararım 2022 sonunu beklemek olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ben Switch'i fazla indie oyun olduğu için Zelda Mario metroid dread smash bros falan için istiyorum Xbox Series S'i ise çoğu oyunda 60 FPS veya 120 FPS ve Game Pass için istiyorum ama 2022 sonunda yüksek ihtimal Switch Max 4.5 k olur ama Series S 5 kayı geçebilir. O yüzden kararım 2022 sonunu beklemek olacak

2022'nin sonu nu bekleyecekseniz size tavsitem elinizdeki parayı dolara çevirmeniz olacaktır.
Game Pass'deki oyunlar hoşunuza gidiyorsa Xbox alın.
Switch'deki indie oyunları beyeniyorsanız Nintendo alın ama Nintendo alın.
Ben sırf God of War 2 oynamak için PS almıştım mesela.

2022'nin sonu nu bekleyecekseniz size tavsitem elinizdeki parayı dolara çevirmeniz olacaktır.
Game Pass'deki oyunlar hoşunuza gidiyorsa Xbox alın.
Switch'deki indie oyunları beyeniyorsanız Nintendo alın ama Nintendo alın.
Ben sırf God of War 2 oynamak için PS almıştım mesela.

Hocam olayı tam olarak şöyle anlatayım ben para biriktireceğim ders çalışmam şartıyla ailem de para katacak kaç TL'm olursa onlar da koyacak 4,5K olacak ben de o yüzden 2022 sonu diyorum malum seneye liseyim ben de bu fırsatta şansımı Switch'te kullanmayı düşünüyorum. PS4 var zaten.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı