Nintendo Switch OLED vs Xbox Series S

Kegew

Femtopat
Daha fazla  
Xbox Series S ile Nintendo Switch OLED arasında kaldım. PC im olduğu ve PC'dede Game Pass alınabildiği ve PC varken Xbox Series S'in gereksiz olduğunu düşünüyorum. Ve artık canım eskisi gibi PC açmak istemiyor. Ve evede saat 4 de döndüğüm ve evde pek müsait olmadığım için aklım Switch'e kayıyor sizce mantıklı mı?

Zaten oldukça mantıklı hareket ederek Switch'in senin için uygun olabileceğine karar vermişsin.
PC varsa zaten konsol almak eskisi kadar önemli değil, en azından özel oyunlar çıkana kadar değil.
Switch çok mantıklı ve zevkli bir cihaz.

Xbox Series S ile Nintendo Switch OLED arasında kaldım. PC im olduğu ve PC'dede Game Pass alınabildiği ve PC varken Xbox Series S'in gereksiz olduğunu düşünüyorum. Ve artık canım eskisi gibi PC açmak istemiyor. Ve evede saat 4 de döndüğüm ve evde pek müsait olmadığım için aklım Switch'e kayıyor sizce mantıklı mı?

Switch OLED satın beyaz standart modeli 7.300 lira civarı alınabilir.

Geçen 400euro bütçem var dedinizde

O yüzden dedim

Nintendo'yu yurt dışından getirtsem sonra çalışmasa ne olur?

400 Euro var ama Türkiye şartlarında. 550 civarına denk geliyor OLED burada.
Sıfır kapalı kutu alırsanız pek bir şey olmaz bence. Garantiye gönderimi yurt dışından aldığınız için sıkıntı olabilir bunun dışında bir şey olmaz. Enis Kirazoğlu da Paris'ten almıştı, kullanıyordu yani bir şey olmamıştı.

Bunlar dışında yurt dışı dediğiniz için Steam Deck bakılabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı