Nintendo vs PS4

Enesn61

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, elime birkaç gün içinde 6K para geçecek. Bir oyun konsolu almak istiyorum. PS4 hala alınabilir, Nintendo da öyle. İkisi arasında kaldım. Genelde çok fazla hikayeli oyunlar oynayamıyorum hikaye bana sıkıcı geliyor. Daha çok canım sıkıldıkça girip birkaç el oynayıp çıkmayı seviyorum. Alırsam ikisinden birini 2.el olarak alacağım. Sizce hangisini almalıyım?

Merhaba, elime birkaç gün içinde 6K para geçecek. Bir oyun konsolu almak istiyorum. PS4 hala alınabilir, Nintendo da öyle. İkisi arasında kaldım. Genelde çok fazla hikayeli oyunlar oynayamıyorum hikaye bana sıkıcı geliyor. Daha çok canım sıkıldıkça girip birkaç el oynayıp çıkmayı seviyorum. Alırsam ikisinden birini 2.el olarak alacağım. Sizce hangisini almalıyım?
kesinlikle ps4

Oyun zevkinize göre değişir, hem nintendo switch lite hem de xbox series s sahibi birisi olarak söylüyorum, nintendo öyle"iki el atıp çıkayım" cihazı değil.Cüzdanınız alev alır öyle pahalı oyunları ps4 sizi daha çok idare eder.He ama yalan olmasın series s de pek çok oyun satın aldım ve game pass var.Nintendo da 600 TL verip aldığım Metroid Prime remastered oyununun tadını cümle xbox ekosisteminden ve batı oyunlarından alamadım öyle de kaliteli iş yapmış adamlar... Nintendo dünyasına yeni girdim eğer zeldalar, mariolar da böyle zevk veriyorsa çok şey kaçırmışım demektir bunca yıl nintendodan uzak kalarak ama dediğim gibi bütçe meselesi ps4 daha çok işinizi görür.

Yeni konular

Geri
Yukarı