Çözüldü Nirvana C500 Bluetooth cihazları görmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Meme't

Hectopat
1 hafta öncesine kadar Bluetooth cihazlarımı Nirvana C500 laptopum ile eşleştirebiliyordum ancak bir hatadan ötürü Aygıt Yöneticisi'nden Realtek sürücüsünü kaldırdıktan sonra herhangi bir Bluetooth cihazı laptopum görmüyor. Cihaz ekle kısmında cihaz arıyor sadece.

İlk olarak otomatik driver kendisi yükledi çalışmadı, kendim internetten bulduğum sürücüleri yükledim yine olmadı. İnternette araştırdığım hiçbir çözüm de işe yaramadı. Nadiren akıllı televizyonları görüyor ama bağlanmıyor onlara da.

USB\VID_0BDA&PID_B723&REV_0200

USB\VID_0BDA&PID_B723

Çözüm
1691163317665.png

Benzer bir problemi bu menüyle çözmüştüm. Tüm Bluetooth cihazları tekrar tanıtmamg erekti ama sorunum çözüldü.
1691163317665.png

Benzer bir problemi bu menüyle çözmüştüm. Tüm Bluetooth cihazları tekrar tanıtmamg erekti ama sorunum çözüldü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bazen koruma moduna aldığını duydun Wi-Fi ve Bluetooth kartının kendisini. Bu ayar ile onu sıfırlıyoruz. Ben de zamanında ne kadar uğraştım bir bilsen.

Şaka gibi konuyu çözüldü olarak işaretledikten sonra tekrar bozuldu :D

Ağ sıfırlıyorum, 1-2 dakika düzgün çalışıyor Bluetooth. Kulaklığı bağladıktan 10 saniye sonra hala bağlı gözüküyor ama eskisi gibi ne başka cihaz görüyor ne de bağlı olduğu cihazlarla etkileşime giriyor.

Miladı doldu galiba artık :(

Yeni konular

Geri
Yukarı