Nirvana X500'deki ekran kartı nedir?

Cihazda harici ekran kartı yok, işlemcinin dahili grafik birimi ile görüntü veriyor. Grafik biriminin özelliklerine Intel'in sitesinden ulaşabilirsiniz.

@xakiran yanıtın için teşekkürler biliyorum zaten sadece hangi UHD olduğunu merak etmistim ASUS'un bir modeli var i3 1011u lu bir model UHD 600 vardı UHD G1 UHD 600'e göre çok daha iyi ondan dolayı merak edip araştırma yaptım ama bulamadım.

Harici ekran kartı yok hocam cihazda. Zaten fiyatından da anlaman lazım.
Biliyorum harici ekran kartı olmadığını
Sadece paylaşımlı ekran kartının tam modelini öğrenmek istemiştim

Cihazda harici ekran kartı yok, işlemcinin dahili grafik birimi ile görüntü veriyor. Grafik biriminin özelliklerine Intel'in sitesinden ulaşabilirsiniz.
Knk baktım zaten oraya uhd serisi olduğunu söylüyor sadece

@xakiran yanıtın için teşekkürler biliyorum zaten sadece hangi UHD olduğunu merak etmistim ASUS'un bir modeli var i3 1011u lu bir model UHD 600 vardı UHD G1 UHD 600'e göre çok daha iyi ondan dolayı merak edip araştırma yaptım ama bulamadım.
Intel Core i3-10110U işlemci Intel UHD Graphics 620 dahili grafik birimi ile geliyor. Intel Core i3-1005G1 işlemci ise Intel UHD Graphics G1 dahili grafik birimi ile geliyor. YouTube'taki oyun testlerine bakıldığında Intel UHD Graphics G1'in daha güçlü olduğu gözüküyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı