Nirvana X500'deki ekran kartı nedir?

@xakiran tamamdır sağ olasın.

Arkadaşlar birazdan sipariş vereceğim ama hala içimde bi kurt var eminiz dimi g1 olduğuna
İşlemcinin sonunda yer alan G1 ifadesi zaten dahili grafik biriminin G1 olduğunu ifade ediyor.

İşlemcinin sonunda yer alan G1 ifadesi zaten dahili grafik biriminin G1 olduğunu ifade ediyor.
Hmm mantikli teşekkürler birtane sorum daha olacak i3 1011u mu daha iyi i3 1005g1 mi daha iyi skorlarına baktığımda i3 1005g1 in daha önde olduğunu
Gördüm ama biri 4.1 ghz biri 3.4 ghz veriyor max arada epeyce fark var bu durumun işlemciler üzerindeki etkisi kayda değer bir fark açarmı?

Hmm mantikli teşekkürler birtane sorum daha olacak i3 1011u mu daha iyi i3 1005g1 mi daha iyi skorlarına baktığımda i3 1005g1 in daha önde olduğunu
Gördüm ama biri 4.1 ghz biri 3.4 ghz veriyor max arada epeyce fark var bu durumun işlemciler üzerindeki etkisi kayda değer bir fark açarmı?
Oyun performansı olarak bakıldığında G1 işlemcinin dahili grafik birimi daha iyi.

4 GB RAM'i 8 GB'a çıkartın.

@xakiran sağolasın kardesim

@xakiran bende biliyodum aslinda g1 olduğunu ama bi saticiya yazdim detayli bilgi yok gpu ile ilgili diye daha sonra tekrar özelliklerine baktığımda uhd 600 grafikleri yazıyordu orda kafam karıştı biraz ondan dolayı sordum

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı