Nişan bozan eski sevgili

Selamlar, bu konu burada açılmak için ne kadar doğrudur bilemiyorum artık admin onaylarsa.

27 yaşında bir erkeğim hepimizin lise çağlarında sevdiği gibi bir sevgi içine düşmüştüm ben de 2011 yılından 2018 yılına kadar beraber oldum o kişi ile. Beraber yaşadım, beraber büyüdüm, beraber kararlar aldım yıllarca onunla. O da ben de mutlu idik. Sonrasında ilişkimiz yıprandı ve anlamsız ve hızlı bir biçimde hayatlarımız ayrıldı birbirinden. Ben hiç unutmadım onu hatırladım gördüğüm gözlerde onun gözünü gördüm gülüşlerde onun gülüşünü aradım. 2019 yılında kendisinin bir ilişkiye başladığını duydum sonrasında 2021 yılının basında nişan yaptığını duydum. Üzüldüm tabii ama ona olan hislerim hiç değişmedi. Ve 2 ay önce onun haklı sebeplerden nişan bozduğunu öğrendim. Ve bayağı da mutlu oldum aslını sorarsanız :) Daha sonrasında biz iletişim kurduk ve birbirimize olan hislerin halen taze olduğunu hissettik. Sorunda burada başlıyor aslında. Aklımda olan sorunu bir şekilde çözümlemem gerekiyor burada da nacizane tavsiyelerinizi bekliyorum.

Yıpranan bir ilişkiden sonra kurulan bir hayat var ortada nişan var bunun gibi ciddi bir durumdan sonra yeni bir ilişki kurmak ne kadar kolay olabilir? O eski sevdiğim midir? Ben mesela haftada bir onu anar türküler dinler ve onu hayal ederdim sizce hala o eski sevdiğim midir? Eğer o ise hala eskisi gibi ise bu ilişki ateşini beslemem gerekir mi? Hala onu annem, arkadaşım, sevgilim gibi hissediyorum. Kokusu burnumda göz yaşının tadı bile dudaklarım da. Bana fikir verir misiniz? Özellikle yetişkin insanlardan tavsiye istiyorum. Selamlarla.
Siz hiç kırık bir bardaktan su içtiniz mi? Ben olsam salardım.

Biliyorum. Bu çok kuvvetli bir sevgi. Kimle olursan ol, onunla olduğun zamanları hiç kimse sana yaşatamaz derler.

2.5 yıl birisi ile birlikte oldum iyi bir insandı akıllıydı sevimliydi fedakardı anlayışlı ve akıllıydı. Ama defalarca ona o sevdiğim kişinin ismi ile seslendim ve artık ona zarar vermemek için ayrıldım. Olmuyor be dostum bazen bir şey bir kere başa geliyor ve takılı kalıyorsun.

2.5 yıl birisi ile birlikte oldum iyi bir insandı akıllıydı sevimliydi fedakardı anlayışlı ve akıllıydı. Ama defalarca ona o sevdiğim kişinin ismi ile seslendim ve artık ona zarar vermemek için ayrıldım. Olmuyor be dostum bazen bir şey bir kere başa geliyor ve takılı kalıyorsun.
Doğru yapmışsın. Umarım en doğru olanı karar verirsin ve mutlu olursun.

Hocam hala o kadına aşıksanız ve o da sizi seviyor ise tekrar ilişkiye başlayın ancak yine sorun yaşarsanız bu sefer travması daha büyük olur bilginize.

2.5 yıl birisi ile birlikte oldum iyi bir insandı akıllıydı sevimliydi fedakardı anlayışlı ve akıllıydı. Ama defalarca ona o sevdiğim kişinin ismi ile seslendim ve artık ona zarar vermemek için ayrıldım.
Ona başkası ile nişan yaptı diye kızıyorsun fakat sen de o süreçte başkasıyla birlikte olmuşsun. Yani onun yaptığını sen de yapmışsın o yüzden bu mevzuyu pek kafana takma. Yazdıklarına bakılırsa onunla tekrar birlikte olmazsan ileride çok üzüleceğini tahmin edebiliyorum. Bence ikiniz de son kez beyaz bir sayfa açmayı deneyin.

Geri
Yukarı