Nitelikli lise için uzun yol gidilir mi?

kaganonat

Picopat
Daha fazla  
Bahsettiğim okul nitelikli, 410 puanla alıyor ve proje okulu. Okula gitmem için otobüs ve metroya binmem gerekiyor. Sizce 25 km her gün çekilir mi?

Okul İstanbul'da ise aylık akbil 110 liraydı servisler 500 liradan fazla.

Ben geri kalmışım ya akbil olaylarından, uzun zamandır bir yere gitmiyordum.

Ya otobüs veya metrobüsün kaçması olası durumlar, zorlu hava koşulları falan illaki olacak. Sizi zorlayabilir. Ancak ne olursa olsun hangi liseye giderseniz gidim iş sizde biter. Nitelikli lisesi düz lisesi falan hikaye.

Bahsettiğim okul nitelikli, 410 puanla alıyor ve proje okulu. Okula gitmem için otobüs ve metroya binmem gerekiyor. Sizce 25 km her gün çekilir mi?
Okul Beşiktaş Anadolu gibi bir yer değilse çok da gerek yok, en azından ben böyle düşünüyorum. Kendim ve kardeşimin hazırlanma sürecinde okulun katkısı ancak %10 idi. Okul yakın olursa önündeki dört sene daha rahat olur senin için.

Ben geri kalmışım ya akbil olaylarından, uzun zamandır bir yere gitmiyordum.

Ya otobüs veya metrobüsün kaçması olası durumlar, zorlu hava koşulları falan illaki olacak. Sizi zorlayabilir. Ancak ne olursa olsun hangi liseye giderseniz gidim iş sizde biter. Nitelikli lisesi düz lisesi falan hikaye.
Aynen öyle ama en azından lise ortamı, çevresi olsun eğitime az da olsa etki eder. Ama en büyük faktör kişinin kendisi tabii ki.

Aynen öyle ama en azından lise ortamı, çevresi olsun eğitime az da olsa etki eder. Ama en büyük faktör kişinin kendisi tabii ki.

Çevre etkili zaten. Öğretmen kadrosu falan boş iş. Bugün bir öğretmenin bir haftalık ders programında anlattığı konu internette yarım saatlik ders videolarıyla çok güzel bir şekilde öğreniliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı