Nitro 5 Windows 10 sürücüleri nasıl kurulur?

rhylla

Hectopat
Arkadaşlar iyi akşamlar,

Yeni laptop alıp Windows 10 Pro kurdum, Acer Nitro 5 serisi sürücülerini sitesinden kurmaya çalışıyorum ama hepsi W11 olduğu için kullanamıyorum. Bu nedenle Windows 10 sürücülerine ihtiyacım var. Bunları nereden kurmam sağlıklı olur?

Windows 11 olmasına takılmayın, 11 aslında 10 :D sadece makyajlı hali gibi.

Arkadaşlar iyi akşamlar,

Yeni laptop alıp Windows 10 Pro kurdum, Acer Nitro 5 serisi sürücülerini sitesinden kurmaya çalışıyorum ama hepsi W11 olduğu için kullanamıyorum. Bu nedenle Windows 10 sürücülerine ihtiyacım var. Bunları nereden kurmam sağlıklı olur?
Tam model adını verebilir misiniz?

Windows 11 olmasına takılmayın, 11 aslında 10 :D sadece makyajlı hali gibi.

Acer sitesinden sürücüleri indiriyorum kuruyorum ama değişen bir durum yok?

@Artoria Pendragon hocam bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.

Tam model adını verebilir misiniz?

Acer sitesinden sürücüleri indiriyorum kuruyorum ama değişen bir durum yok?

@Artoria Pendragon hocam bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.

Hmm. O zaman Windows Update'e gidin ve oradan isteğe bağlı güncelleştirmeler gelene kadar taratın, varsa oradaki tüm sürücü güncelleştirmelerini kurun.

Deneyenler olmuş, dediklerine göre ise şu şekilde yapmışlar; eksik olan sürücüleri indirip bir klasöre çıkartın, ardından Aygıt Yöneticisi'nden eksik olan driverları manuel olarak klasörleri bularak kurabilirsiniz.

Deneyenler olmuş, dediklerine göre ise şu şekilde yapmışlar; eksik olan sürücüleri indirip bir klasöre çıkartın, ardından Aygıt Yöneticisi'nden eksik olan driverları manuel olarak klasörleri bularak kurabilirsiniz.
Sabah işten çıkınca deneyeceğim bakalım.

Hocam bir de toucpadinde sitesinde sürücüsü var indirdim kurdum fakat oda çalışmadı :)

Sürücüleri RAR'dan çıkartıp içerisindeki kurulum dosyasından yaparsanız sorunsuz çalışacaktır. Sürücü sayfasında Windows 10 ve 11 için iki ayrı seçim kısmı çıkıyor.

Teşekkür ederim hocam sabah dediklerinizi yapacağım.

@maxfan hocam booster driver ile sürücüleri kurdu Wi-Fi falan geldi, ama ekran siyahlaştı 10 dk dır gelmedi şu an Power'den basıp kapatıyorum açıyorum siyah ekran hala çözemedim?

@Artoria Pendragon hocam sürücüler için Driver Booster indirip kurdum kurulum sonunda ekran siyahlaştı ve hala kapatıp açmama rağmen gelmiyor?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı