Çözüldü Nitro 5 Windows Kurulumu Sonrası Wi-Fi'ya Bağlanmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ulasguldag

Kilopat
Daha fazla  
Bugün elime ulaşan Acer Nitro 5 laptopun USB ile Windows kurulumu yaptım fakat Wi-Fi bağlanmak için seçenek görünmüyor. Kablo ile bağlama şansım şu an için yok. Ağ bağdaştırıcıları kısmında Wi-Fi ile ilgili herhangi bir bölüm de yok sadece Ethernet Controller ve WAN Miniport sürücüleri mevcut. Yardımcı olur musunuz? Şimdiden teşekkürler, iyi forumlar. :)

Bugün elime ulaşan Acer Nitro 5 laptopun USB ile Windows kurulumu yaptım fakat Wi-Fi bağlanmak için seçenek görünmüyor. Kablo ile bağlama şansım şu an için yok. Ağ bağdaştırıcıları kısmında Wi-Fi ile ilgili herhangi bir bölüm de yok sadece Ethernet Controller ve WAN miniport sürücüleri mevcut. Yardımcı olur musunuz? Şimdiden teşekkürler, iyi forumlar. :)

Wi-Fi sürücünüz yüklenmemiş. Anakart nedir?

@Yener K.

Bugün elime ulaşan Acer Nitro 5 laptopun USB ile Windows kurulumu yaptım fakat Wi-Fi bağlanmak için seçenek görünmüyor. Kablo ile bağlama şansım şu an için yok. Ağ bağdaştırıcıları kısmında Wi-Fi ile ilgili herhangi bir bölüm de yok sadece Ethernet Controller ve WAN miniport sürücüleri mevcut. Yardımcı olur musunuz? Şimdiden teşekkürler, iyi forumlar. :)

Ethernet ile Wi-Fi sürücüsünü yüklemen lazım.

Windows ve r tuşuna basıp çıkan yere msinfo32 yazar mısın?
Bir de ekran görüntüsü atarsan sevinirim.
IMG_20211113_154350.jpg
Aygıt yöneticisinden görsel paylaşabilir misiniz?
IMG_20211113_154039.jpg

Geri
Yukarı