Çözüldü Nitro 5 Windows Kurulumu Sonrası Wi-Fi'ya Bağlanmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ulasguldag

Kilopat
Daha fazla  
Bugün elime ulaşan Acer Nitro 5 laptopun USB ile Windows kurulumu yaptım fakat Wi-Fi bağlanmak için seçenek görünmüyor. Kablo ile bağlama şansım şu an için yok. Ağ bağdaştırıcıları kısmında Wi-Fi ile ilgili herhangi bir bölüm de yok sadece Ethernet Controller ve WAN Miniport sürücüleri mevcut. Yardımcı olur musunuz? Şimdiden teşekkürler, iyi forumlar. :)

Kurulumu nasıl yapacağım ağ denetleyicisi sürücüsünü mü güncelleştireceğim? Ünlem olanı.

Evet sürücünün ne olduğunu Windows algılayamadığı için. Manuel olarak cihazın kurulumu yapılması gerekiyor.
Aslında notebook üreticileri bu gibi sorunları için web sayfalarından bu dosyaları paylaşırlar. Lâkin kullanıcılar araştırmadığı için çalışmıyor diye ürünü iade ediyorlar.

Evet sürücünün ne olduğunu Windows algılayamadığı için. Manuel olarak cihazın kurulumu yapılması gerekiyor.
Aslında notebook üreticileri bu gibi sorunları için web sayfalarından bu dosyaları paylaşırlar. Lâkin kullanıcılar araştırmadığı için çalışmıyor diye ürünü iade ediyorlar.
Windows ağ denetleyicisi aygıtınızı yükleyemedi diyor. Kusura bakmayın sizi de yoruyorum

Son düzenleyen: Moderatör:
Son attığınızı kurunca düzeldi çok teşekkür ederim :)
Windows kurulumunda internete bağlanamadığım için güncellemeleri yükleyemedim windows update ile yüklediğimde temiz bir kurulum yapmış olurum değil mi?

Son attığınızı kurunca düzeldi çok teşekkür ederim :)
Windows kurulumunda internete bağlanamadığım için güncellemeleri yükleyemedim Windows Update ile yüklediğimde temiz bir kurulum yapmış olurum değil mi?

Temiz kurulumdan kasıt USB sürücüsünün içerisine Windows ISO'su yazdırılarak. Sistemdeki tüm verileri biçimlendirdikten sonra ki kurulum çeşitlidir.
Yani SSD'nin tamamını biçimlendirdiyseniz evet, temiz kurulum oluyor.

Temiz kurulumdan kasıt USB sürücüsünün içerisine Windows ISO'su yazdırılarak. Sistemdeki tüm verileri biçimlendirdikten soran ki kurulum çeşitlidir.
Yani SSD'nin tamamını biçimlendirdiyseniz evet, temiz kurulum oluyor.

Laptop sabah elime ulaştı FreeDOS olarak USB ile yaptım kurulumu. Anladım teşekkürler tekrardan iyi forumlar :)

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı