NitroSense ve Acer Care Center yüklenmiyor

Son düzenleme:
Microsoft Store'da NitroSense'i bulamıyorum maalesef.

Sorunun bu durumla bir ilişkisi var mıdır?
Bana sorarsanız kesin ama muhtemel diycem.
Zaten kurulu olan driverleri tekrar kurmuşsunuz + kuvvetle muhtemel hiç kurulmaması gereken (uyumsuz) bir veya birkaç driver de kurmuş olmalısınız. Sonuçta sistemde sorunlara sebep olmuş.

Güncelleme yapılırken acele etmeyin.
Her gerektiğinde pcyi yeniden başlatın.
Açıldıktan sonra 3-4 dakika bekleyin ve windows güncellemeye giderek güncelleme kontrolünü elle başlatın.
Yukarıdaki işlemleri güncelsiniz sonucu çıkana kadar tekrarlayın.

Sonra nitro sense vs acer destek yazılımlarını kurun ve tekrar windows update güncelleme kontrolü yapın.

İşlem tamam.

Son düzenleme:
@Hunerci
Tekrar kurulum yaparken diski tek parça haline getir. Aksi halde yine sorun çıkabilir. (Başka sorunlar)

@Hunerci son tavsiye.
Kurulum tamamlandıktan sonra windows update eski sürüm bir driver yüklemiş olsa bile sorun yaşamadıkça ve gerekmedikçe sırf yeni sürüm diye manuel driver kurmayın. ( Sadece tavsiye ama tecrübe, boş yere değil.)

nitrocular olarak arat @655432

Tekrar format atın. @655432 in yazdığı gibi kurulum yapın.
Dostum bende sosyal medya vs face, insata vsvsvsv yok. Discord bile kullanmıyorum ve nasıl kullanılır bilmiyorum(yarım yamalak) ama hesabım var. Beni discorddan ekler misin? Buradaki kullanıcı adımla aynı. @revivality

Son düzenleme:
@Hunerci
Tekrar kurulum yaparken diski tek parça haline getir. Aksi halde yine sorun çıkabilir. (Başka sorunlar)

@Hunerci son tavsiye.
Kurulum tamamlandıktan sonra windows update eski sürüm bir driver yüklemiş olsa bile sorun yaşamadıkça ve gerekmedikçe sırf yeni sürüm diye manuel driver kurmayın. ( Sadece tavsiye ama tecrübe, boş yere değil.)

Dostum bende sosyal medya vs face, insata vsvsvsv yok. Discord bile kullanmıyorum ve nasıl kullanılır bilmiyorum(yarım yamalak) ama hesabım var. Beni discorddan ekler misin? Buradaki kullanıcı adımla aynı. @revivality
Format attım, bütün güncelleştirmeleri yapıp gerektiğinde yeniden başlattım. Sorun devam ediyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video ile sorunu çözenler olmuş, bir tane de forumda var. Deneyeyim mi hocam?

Yeni konular

Geri
Yukarı