NitroSense ve Acer Care Center yüklenmiyor

Hunerci

Hectopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Merhabalar,

Cihazın bütün driverlarını kurdum, son olarak Acer Care Center ve NitroSense yükleyeceğim. Lakin ikisinde de yüklemenin başlangıcında hata veriyor. Hataları görsel olarak ekliyorum.

1701464795453.png

1701464853643.png

Teşekkürler.

İlginç bir sorun.

Acer Nitro kullanıcısıyım.
Henüz gerekli değil ama belki burada sormadan karar verirsiniz diye ekledim.
Nitro kullanan biri olarak nitro kullananların sorun yaşamamasını özelikle istiyorum :)

Olaki şimdi veya ilerde format atma gereği duyarsanız ve sorun yaşamak istemiyorsanız.

1-) Mümkünse HOME versiyon kurun. ( Hem kişisel olarak benim hem de Acer Servisin önerisidir. Pro sürümde bazı sıkıntılar yaşama ihtimaliniz var.)
2-) Kurulum esnasında ethernet kablosu kullanın ve kurulumdan sonra windows güncellemelerin tamamlandığından emin olmadan hiçbir driver kurmayın.
3-) Güncellemeler tamamlandıktan sonra nitro sense'yi ve acer destek yazılımlarını kurup tekrar windows güncelleme kontrolü yapın.
4-) En son aygıt yöneticisine girerek var ise eksik aygıtların driverlerini kurun ama yüksek ihtimalle Windows update tüm driverleri kurmuş olacaktır.
5-) Sorun yaşamadığınız sürece Windows update'nin kurduğu driver kalsın. Daha güncel driver varsa bile eğer sorun yaşamıyorsanız kurmanızı tavsiye etmem. ( Aslında acele etmeyin anlamında, muhtemelen Windows updateye de bir müddet sonra yüklenir.)

İlginç bir sorun.

Acer Nitro kullanıcısıyım.
Olaki şimdi veya ilerde format atma gereği duyarsanız ve sorun yaşamak istemiyorsanız.

1-) Mümkünse HOME versiyon kurun. ( Hem kişisel olarak benim hem de Acer Servisin önerisidir. Pro sürümde bazı sıkıntılar yaşama ihtimaliniz var.)
2-) Kurulum esnasında ethernet kablosu kullanın ve kurulumdan sonra windows güncellemelerin tamamlandığından emin olmadan hiçbir driver kurmayın.
3-) Güncellemeler tamamlandıktan sonra nitro sense'yi ve acer destek yazılımlarını kurup tekrar windows güncelleme kontrolü yapın.
4-) En son aygıt yöneticisine girerek var ise eksik aygıtların driverlerini kurun ama yüksek ihtimalle Windows update tüm driverleri kurmuş olacaktır.
5-) Sorun yaşamadığınız sürece Windows update'nin kurduğu driver kalsın. Daha güncel driver varsa bile eğer sorun yaşamıyorsanız kurmanızı tavsiye etmem. ( Aslında acele etmeyin anlamında, muhtemelen Windows updateye de bir müddet sonra yüklenir.)
Eğer kuramazsam mecburen format atıp tekrar denemek zorunda kalacağım. Ayrıca home versiyon kurdum ve kurulum esnasında ethernet kablosu takılıydı. Windows Update bütün güncellemeleri indirip kurarken ben de arkada Acer'in sitesindeki driverları indiriyordum.

Buradan mı indiriyorsun driverları?

Evet hocam.

Eğer kuramazsam mecburen format atıp tekrar denemek zorunda kalacağım. Ayrıca Home versiyon kurdum ve kurulum esnasında Ethernet kablosu takılıydı. Windows Update bütün güncellemeleri indirip kurarken ben de arkada Acer'in sitesindeki driverları indiriyordum.

Evet hocam.

NitroSense'yi Windows Store'dan indirmeyi dener misin?

@revivality
Acer Nitro kullanıcıları kulübü falan açamıyor muyuz burada? :)

Tlgrm açtım da burada paylaşmıyorum 🙈

Yeni konular

Geri
Yukarı