No.1 (Can Bozok) No1 Reklamında Oynasın!

denylord

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bugün No.1 yani Can Bozok'un kendi Facebook sayfasında paylaşmış olduğu kampanyayı sizlerle paylaşmak istiyorum. Olay basit, kampanya açıklamasında da yazıldığı gibi; ''Türkçe Rap'te önemli bir yere sahip olan "No.1" mahlaslı Can Bozok'un, Torku Şeker'in 'No1' adlı Çikolata ürününün reklamında oynamasını istiyoruz.'' amacıyla açılmış bir kampanyadır.

Ne kadar işe yarar bilmiyorum fakat, destek vermekten zarar gelmez. Sosyal'de az da olsa bilinçli Rap kitlesinin olduğunu bildiğim için paylaşmak istedim.

Kampanya link:
Petition · ‎No1 Reklamında No1 Oynasın‬! · Change.org

No.1 sadece ''gerekli dozda'' küfür kullanan MC'dir. Eğer sıfır küfür olan şarkı istiyorsan, pop veya diğer müzikleri dinleyebilirsin. Bu cümleni gören gerçekten seni hayatında çok saygın, efendi, herkes tarafından beğenilen ve hiç kötü söz söylememiş biri sanar.

Elbette bende küfür ediyorum ama küfürle gereksiz küfür arasında dağlar kadar fark vardır. Not: Zeo Jaweed fanıyım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Türkçe Rap'te Norm Ender kadar küfürü güzel kullanan kimse yok. Bununla ilgili Mete'yi de bir reklama koymuşlar 30 Düğüm parçasında ki verse ile.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı