Python "No module named requests" hatası

Bash:
pip3 install requests
Bunu deneyin bakalım, olmazsa dendiği gibi path'e eklediğinden emin olarak tekrar yükleyin pythonu.

Bash:
pip3 install requests
Bunu deneyin bakalım, olmazsa dendiği gibi Path'e eklediğinden emin olarak tekrar yükleyin Python'u.

Maalesef olmuyor. Python3'ün downloadı ile ilgili bir problem var yeniden yükleyeceğim.

Olabilir, yüklerken Path'i eklediğinden emin ol. Ama normalde py diye çalıştırabilmene rağmen py -m ve Python -m komutlarını kullanamaman çok garip.

Cidden çok değişik. Bu tarz forumlara baktım fakat benim yaşadığım sorunu yaşayan 1-2 kişi bulabildim sadece.

Gidip Pathi silmişsiniz sanırsam. Ben de aynısını kazaleyin yapmıştım ve aynı hatayı alıyordum. Eğer Pathi sildiysen sıfırlama veya format öneririm. Neyse ben boş yapmadan çözümü söyleyim:

Pythonun tüm her şeyini Bilgisayarından kaldır. Program Dosyaları (x86), Program Files, %Appdata% klasörleri dahil. Ardından denetim masasına gidip sil. Sonrasında ise internetten yükle .exe sini fakat yüklerken direkt yükleye basma. Bu yüklemeyi özelleştir diye bir şey çıkacak ona bas ve ardından ise

Path Değişkeni Olarak Ekle diye bir şey çıkacak onu tikle

Tüm Kullanıcılar İçin Kur bunu tikleme tiki varsa tikini kaldır.
Sonrasında ise kurabilirsin hala olmazsa geri mesaj at bir yöntem daha var.

Gidip Pathi silmişsiniz sanırsam. Ben de aynısını kazaleyin yapmıştım ve aynı hatayı alıyordum. Eğer Pathi sildiysen sıfırlama veya format öneririm. Neyse ben boş yapmadan çözümü söyleyim:

Pythonun tüm her şeyini Bilgisayarından kaldır. Program Dosyaları (x86), Program Files, %Appdata% klasörleri dahil. Ardından denetim masasına gidip sil. Sonrasında ise internetten yükle .exe sini fakat yüklerken direkt yükleye basma. Bu yüklemeyi özelleştir diye bir şey çıkacak ona bas ve ardından ise

Path Değişkeni Olarak Ekle diye bir şey çıkacak onu tikle

Tüm Kullanıcılar İçin Kur bunu tikleme tiki varsa tikini kaldır.
Sonrasında ise kurabilirsin hala olmazsa geri mesaj at bir yöntem daha var.
yok sağolun sorunu bi arkadaşın verdiği kod ile çözdüm.

Geri
Yukarı