No signal hatası

M3rtix

Hectopat
Yer
İstanbul / Şişli
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: AMD Ryzen™ 5 3.7GHz / Anakart: MSI A520M-A PRO / Ekran Kartı: MSI GEFORCE RTX 2080 SUPER™ VENTUS OC / Kasa: FRISBY FC-8930G/ HDD: 1TB / SSD: TEAMFGROUP MP33 M.2 PCIE 1TB / RAM: Kingston 3600Mhz (8x2) / İşletim Sistemi: Windows 11 Pro 64-bit
Meslek
IT Uzman Yardımcısı
Masaüstü bilgisayarıma dün SSD taktım, bilgisayar SSD takmadan önce böyle bir sıkıntı yaşamamıştım. SATA ve veri kablolarını taktım Windows'u kurdum. Her şey çok güzel giderken 30-40 dk içinde monitörden no signal hatası aldım ve görüntü gitti. Arkada şarkı çalıyordu fakat devam etti, PC çalışıyordu fanları da normaldi ekran kartının ama monitöre 30-40 dk sonra görüntü kendiliğinden kesiliyor. Acaba PSU Power Supply'dan mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dönüştürücüler'de bu sıkıntı çok, bana da oluyordu dönüştürücüye dokununca geliyordu temas etmiyordur.

Dönüştürücü derken neyi kastettin anlamadım. Bilgisayar kasası içindeki kablolar hakkında bilgim pek yok.
İlk açarken görüntü var mı.
Takarken kabloya zara vermiş olabilirsin.
Bilgisayar açılıyor oyun bile açıyor fakat bir müddet sonra kendi kendine monitör sinyal yok hatası alıyorum. Arka planda pc işlemleri devam etmesine rağmen.
PC den anlıyanlar söyleyebilir mi? Voltajı mı yetmiyor acaba?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (28).png
    Ekran Görüntüsü (28).png
    1,1 MB · Görüntüleme: 33

Yeni konular

Geri
Yukarı