No signal hatası

Daha fazla  
Ben bilgisayarda oyun oynuyordum, aniden no signal dedi. Sonra önemsemedim, kapatıp açtım, açıldı. Sonra başka oyuna girdim, kapattım. Bilgisayarı sabah açma tuşuna bastım, bilgisayarın markası çıktı, ondan sonra 2 saniye no signal hatası geldi. Sonra bir daha kapatıp açtım, bir daha gelmedi. Sorunu nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben bilgisayarda oyun oynuyordum, aniden no signal dedi. Sonra önemsemedim, kapatıp açtım, açıldı. Sonra başka oyuna girdim, kapattım. Bilgisayarı sabah açma tuşuna bastım, bilgisayarın markası çıktı, ondan sonra 2 saniye no signal hatası geldi. Sonra bir daha kapatıp açtım, bir daha gelmedi. Sorunu nedir?

Kabloları kontrol et çıkmış olabilirler.

Aga kablolarda sıkıntı vardır. Bende de oldu ama bir anda gitmedi PC açarken oldu. RAM takıp çıkarttım düzeldi.

Kk elektrikler gitti bakarken sonra açtım oyuna girdim oynarken no signal verdi RAM'leri çıkardım taktım sildim olmadı

Hmmm bileniyorum ekran kartında veya monitördede sorun olabilir bilgisayarcıda çalıştım orayada senin sorununu yaşayan biri geldi ondada monitöründe no signal diyodu

Hmmm bileniyorum ekran kartında veya monitördede sorun olabilir bilgisayarcıda çalıştım orayada senin sorununu yaşayan biri geldi ondada monitöründe no signal diyodu
Elektrikler gitmeden de oluyordu ama kapatıp açınca düzeliyor du ama elektrikler gitti bir daha gelmedi doğrusu fazla yeni değil eski tip Windows 7 var

Kral, ben de yaşamıştım bu sorunu. Kablolarda temassızlık varmış. Yerinden cıkmış. Tak çıkar yaptık düzeldi. Sende de öyle bir problem olabilir. Dikkatli bak. Olmadı komple kabloları sök tak.

Geri
Yukarı