NOCTUA NT-H1 88 TL!

Lady Hellbender

Kilopat
Merhaba,
Noctua NT-H1, tüm termal macunlar arasında en iyi ürünlerden biridir. Hem CPU hem GPU'ya sürülebilir, oldukça başarılı bir üründür. 3,5 gr. 140-160 lira civarında seyrediyor. Kısıtlı bütçede macun arayanlar için birebir kaçırılmaz bir fırsat.

Performansı MX-4 ile aynı olan bir ürünün zamanında çok sık önerilmesi ve Noctua'nın distribütörlerinden kaynaklı bir fiyat artışı yaşaması çok saçmaydı zaten. Şu an daha mantıklı fiyatlara gelmiş.

Performansı MX-4 ile aynı olan bir ürünün zamanında çok sık önerilmesi ve Noctua'nın distribütörlerinden kaynaklı bir fiyat artışı yaşaması çok saçmaydı zaten. Şu an daha mantıklı fiyatlara gelmiş.
Yine de MX-4 hala daha ucuz. Üstelik bu 3,5g iken MX-4 4g ile 72 TL. Testlerde dediğiniz gibi neredeyse aynı sonuçları vermişler.

Doğrudur ancak bu macunu ısrarla paylaşamamın asıl sebebi Arctic MX-4 macunu bir çok yerlerde (Teknobiyotik ve Amazon hariç) sahtesi satılmakta olup "alternatif" niyetine paylaşmak istedim. Velhasıl son dönemlerde saçma bir fiyatta satıldığı ve olması gereken bir fiyata düştüğünü belirtmek istedim.

Doğrudur ancak bu macunu ısrarla paylaşamamın asıl sebebi Arctic MX-4 macunu bir çok yerlerde (Teknobiyotik ve Amazon hariç) sahtesi satılmakta olup "alternatif" niyetine paylaşmak istedim. Velhasıl son dönemlerde saçma bir fiyatta satıldığı ve olması gereken bir fiyata düştüğünü belirtmek istedim.
Size bir lafım yok zaten hocam paylaşım için teşekkür ederiz. Dediğiniz gibi gayet iyi bir alternatif. Almayı düşünen arkadaşlara yardımcı olabilmek adına ben de iki macun arasındaki gram ve fiyat farkını hatırlatmak istedim sadece. İki ürün de gayet performanslı zaten.

Geri
Yukarı