Oyun Far Cry 6 88 TL

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@NotAKnightAnymore kızacak çok tarafı var. Türk düşmanı firmadır kendisi. Afganistan'da bile olan Ubisoft+ uygulaması Türkiye'de yok, yıllardır çıkardığı çoğu oyununa da Türkçe dil desteği de eklemedi ayrıca.

Elde mızrak altta yaprak olan ülkelerin bile sözde terörle mücadele ekipleri R6'ya eklenmişken yılları savaşmakla, terörle mücadeleyle geçmiş Türk silahlı kuvvetlerinden bir tane bile operatör gelmemesi...

Ama hata bizde, Twitter'da başlat kardeşim "bunlar türkleri sevmiyor, bize ırkçılık yapıyorlar." diye hashtag, ertesi patchde getirmezlerse bu üyeliği silerim.

Bu oyunlar satmaya devam ettikçe o ümide girmeyin derim. Ubisoft işte adamlar tembel. Alışmışlar bedava para kazanmaya. Aynı formülü yapıştırıp duruyorlar. Oyun oynanamaz değil ama ortalama işte. Bu fiyata değer ama diye düşünüyorum.
Artık böyle bir lüksleri yok. Onlarca markadan elinde 2 tane satan marka kalan nadir firmalardan hocam bunlar. Millet Star Wars oyunlarının bunların yaptığını duyunca hayal kırıklığına uğradı. Avatar falan gelecek ama insanlar bir beklenti içinde değil. Ellerinde bu kadar az satan marka kalmışken ve oyunları artık beklenti bile yaratmıyorken değişmeme gibi bir lüksleri yok.
Bakın orası tartışmasız doğru. Aynı şeyi büyük firmaların çoğu yapıyor. Çincenin varyasyonları bile var oyunda Türkçe yok. Düşmanlıktan başka bir şey değil.
Ubisoft ve Rockstar Türkiye'yi umursamama konusunda başı çekiyorlar hocam. AC Revelations İstanbul'da geçiyordu Türkçe dil desteği yoktu oyunda. EA bile Battlefield 1'e Çanakkale var diye Türkçe dil desteği eklemişti. Rockstar için hadi neyse diyebiliyorum çünkü her oyunları hikâye odaklı olmadığı gibi kullanılan dilde sokak ağzı İngilizce olduğu için öğrenmesi basit oluyor fakat Ubisoft'ta o da yok. Giriyorsun AC'ye bir sürü terimle karşılaşıyorsun.

Fazla gömüldüğünü düşünüyorum. Muhtemelen gömen insanlar tüm seriyi oynamış artık Far Cry'ın F'sine tahammülü kalmamış insanlar. Serinin sadece 5. oyununu oynadım ve onda da gayet keyif aldım. 6'yı da almak istiyorum fakat şu an hiç param yok. Baymadıysanız bu fiyata alınır oynanır. Aksiyon oyunu işte beklentiyi yüksek tutmayın oynayın geçin. Öyle rezil oyunlar var ki en azından belli bir çıtayı yakaladığı için bile oynamaya değer diye düşünüyorum. Serinin has oyuncularından değilseniz FC5 ve 6 sizi tatmin eder.

Zaten büyük paralar ile sahip olmuyorsun bu oyunlara anlatmaya çalıştığım bu ama yapacak bir şey yok. Giriyorum 2 saat görevleri yapıyorum savaş yapıyorum bana yetiyor zaten hikayesi bitmiş 88 TL'ye kesinlikle değer çok zevkli ayrıca Türkçe yama ile oynamanızı tavsiye ederim 6'yı.

Tüh...
1674508114073.png

Halen almak isteyenler buraya yönelebilirler.

Buy20 kodu ile GOTY versiyonuda var bol içerik var silah kostüm vs. sevenlere.
Normal versiyonuda burada kod ile indirim alabilirsiniz yine tekrardan

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı