Oyun Far Cry 6 88 TL

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Fazla gömüldüğünü düşünüyorum. Muhtemelen gömen insanlar tüm seriyi oynamış artık Far Cry'ın F'sine tahammülü kalmamış insanlar. Serinin sadece 5. oyununu oynadım ve onda da gayet keyif aldım. 6 yı da almak istiyorum fakat şuan hiç param yok. Baymadıysanız bu fiyata alınır oynanır. Aksiyon oyunu işte beklentiyi yüksek tutmayın oynayın geçin. Öyle rezil oyunlar var ki en azından belli bir çıtayı yakaladığı için oynamaya değer diye düşünüyorum. Serinin has oyuncularından değilseniz FC5 ve 6 sizi tatmin eder.
Sadece 5'i oynayan biri tabii seriden sıkılmaz hocam. Şahsen ben 3.oyun ve ondan sonra çıkan tüm Far Cry oyunlarını oynayıp bitirdim. Hatta Far Cry 3'ü PS4'de platinlemiştim. Far Cry serisinde 3, 4 ve 5'i en az 3'er kez bitirdim fakat 6.oyunu bir kere bitirmeye bile katlanamadım. Far Cry Primal ve New Dawn kadar çöp değil fakat onların aksine yan oyun olmadığı için kısa sürede bitirmek gibi bir şansın da olmuyor.

Ekstradan bir umut belki değişiklik olursa diyerekten, beklenti içerisine girip sonrasında da tekrardan hayal kırıklığına uğrayan oyuncular da var bunun içinde.
Bir de şirket politikasını değiştiriyoruz artık aynı oyunları yapmayacağız diye bu oyunları ertelemişlerdi hocam. 2021'de ilk çıktığında oynayanların yaşadığı siniri ve hayal kırıklığını düşünün bir de.

Ekstradan bir umut belki değişiklik olursa diyerekten, beklenti içerisine girip sonrasında da tekrardan hayal kırıklığına uğrayan oyuncular da var bunun içinde.

Maalesef burada sorun beklenti. Ubisoft'u artık tanıyoruz. Bir şey beklemeden oynamak gerekiyor. Aksi takdirde adamı üzer. Değişiklik yapmamaları Ubisoft'un hatası ama yapacak bir şey yok maalesef satıyor bu oyun.

Son düzenleyen: Moderatör:
@NotAKnightAnymore o da var tabii. Umarım batar şu rezil firma. En son Mafia 3 oyununa bu kadar sinirlenmiştim.
Mafia 3 yapımcıları bile Mafia 1 Remake ile iyi bir geri dönüş yaptılar hocam. Ubisoft'tan öyle bir beklentim yok fakat henüz batmalarını isteyecek kadar nefret beslemedim. Bozuk oyun yaptıkları için çok sövdüm ki eski AC oyunlarını o mekaniklere laf etmeden oynayan yoktur zaten fakat daha o kadar olmasına gerek yok. Gerçi muhtemelen son zamanlarda aldıkları karar yüzünden bir yerde batsınlar istediğimi söylemişimdir fakat şu an sakin kafayla yazınca son kez bize güzel bir şey sunmalarını sonra batacaklarsa batmalarını tercih ederim.

Sadece 5'i oynayan biri tabii seriden sıkılmaz hocam. Şahsen ben 3.oyun ve ondan sonra çıkan tüm Far Cry oyunlarını oynayıp bitirdim. Hatta Far Cry 3'ü PS4'de platinlemiştim. Far Cry serisinde 3, 4 ve 5'i en az 3'er kez bitirdim fakat 6.oyunu bir kere bitirmeye bile katlanamadım. Far Cry Primal ve New Dawn kadar çöp değil fakat onların aksine yan oyun olmadığı için kısa sürede bitirmek gibi bir şansın da olmuyor.

Bir de şirket politikasını değiştiriyoruz artık aynı oyunları yapmayacağız diye bu oyunları ertelemişlerdi hocam. 2021'de ilk çıktığında oynayanların yaşadığı siniri ve hayal kırıklığını düşünün bir de.
Ben de onu diyorum hocam. Her Fc oyununu oynarsanız oyun kökten değişmedikçe elbet sıkılırsınız. Yeni mekanikler vardı diye hatırlıyorum Fc6'da ama o bile kesmedi serinin fanlarını. Serinin tüm oyunlarını oynayınca o seri genel olarak bayabiliyor değişiklik olsa da olmasa da. Çünkü çok fazla Fc oyunu var. Şahsen beni artık tema sıkardı istedği kadar değişsin oyun.

@Grim Reaper bu firmadan beklentiyi Far Cry 4'den sonra kesmiştim. Belki bir ümit değişmişlerse diye yıllardır aynı hayal kırıklığını yaşadım.
Bu oyunlar satmaya devam ettikçe o ümide girmeyin derim. Ubisoft işte adamlar tembel. Alışmışlar bedava para kazanmaya. Aynı formülü yapıştırıp duruyorlar. Oyun oynanamaz değil ama ortalama işte. Bu fiyata değer ama diye düşünüyorum.

@NotAKnightAnymore kızacak çok tarafı var. Türk düşmanı firmadır kendisi. Afganistan'da bile olan Ubisoft+ uygulaması Türkiye'de yok, yıllardır çıkardığı çoğu oyununa da Türkçe dil desteği de eklemedi ayrıca.

Kadıköy'de Zurna dürüm + büyük ayran 100 lira, 88 liraya gayet alınabilecek bir oyun en kötü oyunsuz kaldığınızda oynarsınız, boş tartışma bence.

İndirimi haber ettiğin için teşekkürler. 👌

Ben de onu diyorum hocam. Her Fc oyununu oynarsanız oyun kökten değişmedikçe elbet sıkılırsınız. Yeni mekanikler vardı diye hatırlıyorum Fc6'da ama o bile kesmedi serinin fanlarını. Serinin tüm oyunlarını oynayınca o seri genel olarak bayabiliyor değişiklik olsa da olmasa da. Çünkü çok fazla Fc oyunu var. Şahsen beni artık tema sıkardı istedği kadar değişsin oyun.
God of War'u düşününce açıkçası FC rezalet bir oyun olarak kalıyor hocam. İsteseler öyle bir değiştirirler ki oyunu(AC serisinde yaptıkları gibi) yepyeni bir oyunla karşılaşırız ve sevedebiliriz fakat öyle bir şey yapmıyorlar. Adamların elinde bir AC bir de FC kaldı zaten. Bunlardan biri daha çöküş yaşasın gömülmeleri an meselesi olur.

@NotAKnightAnymore kızacak çok tarafı var. Türk düşmanı firmadır kendisi. Afganistan'da bile olan Ubisoft+ uygulaması Türkiye'de yok, yıllardır çıkardığı çoğu oyununa da Türkçe dil desteği de eklemedi ayrıca.
Bakın orası tartışmasız doğru. Aynı şeyi büyük firmaların çoğu yapıyor. Çincenin varyasyonları bile var oyunda Türkçe yok. Düşmanlıktan başka bir şey değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı